lekarz Janusz Karolczak

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Karolczaka, po kilkudniowym pobycie z zagrożoną wczesną ciążą w szpitalu świeckim, gdzie lekarze nie zrobili nic, żeby ciążę podtrzymać, trafiłam do doktora z lekkimi bólami po łyżeczkowaniu w innym szpitalu. Pan Doktor przyjął mnie życzliwie i co ciekawe znalazł ogromną torbiel na jajniku, która zakrywała w całości macicę, żaden lekarz na oddziale niczego takiego nie stwierdził, a takich rozmiarów zmiany nie robią się w dosłownie tydzień. Zapisał odpowiednie leczenie, które pomogło, podniósł na duchu, pomimo, że straciłam ciążę, to stwierdził, że nawet nieudana ciąża jest ciążą pomimo wszystko. Polecam za poświęcony czas, życzliwość, podejście do pacjenta, przede wszystkim kompetencje.

Ludziska karolak to zboceniec i rakowice rodzice kobiet bym nie radziła byscie chodzili do niego???zbił

Zdecydowanie polecam Pana Doktora! jest to najlepszy specjalista jakiego znam, a musze przyznac, ze jestem bardzo wymagajaca :) otorz do doktora trafiłam kilka miesiacy przed planowana ciąża (do gabinetu w Osiu), nastepna wizyta to ta na ktorej doktor potwierdził, ze jestem w ciazy. 9 miesięczna opieka jaka objał mnie Pan Doktor była najlepsza, jaką mozna sobie wyobrazic! Doktor odpowiadał na kazde pytanie, uspokajał kiedy byłam z jakiegos powodu zdenerowwana, wyczerpujaco odpowiadał, cała wizyta przebiegała zawsze w bardzo miłej atmosferze, doktor nigdy nie bakatelizował moich "ciazowych problemów", a musze przyznac zejestem raczej panikującą pacjentką.. Na wizycie publicznej zawsze punktualny, a nawet przed czasem, miły, sympatyczny, bez pospiechu! na wizycie prywatnej tak samo..Doktor dysponuje bardzo dobrym sprzetem w gabinecie prywatnym, zrobił szczegołowe usg w 22 tyg.. ponad 40 min, zbadał dokładnie maluszka, opowiadajac ze szczegołami co widzi, oraz tłumaczac na "prosty" zrozumiały dla pacjenta jezyk..np. budowe pepowiny itp. Jestem bardzo Doktorowi wdzieczna, bo dzieki niemu moja ciąża przebiegała spokojnie i był to dla mnie czas najcudowniejszy! teraz moge cieszyc sie zdrowym synkiem :) pozdrawiam i gorąco polecam!!!

Bardzo dobry lekarz godny polecenia. Czas wizyty nie jest az tak wydłużony. Wogóle sie nie odczuwa że wchodzi się do gabinetu. Naprawdę polecam.

Naprawdę polecam.

lekarz powiedział mi w lekcaważący sposób, że nigdy nie będę miała dzieci. Po 3 miesiącach byłam w ciąży, córeczka urodziła się zdrowa, ciąży nic nie zagrażało. Nikomu nigdy go nie polecę, nie chce by jakaś dziewczyna musiała przeżywać to co ja

Bardzo dobry lekarz, byłam prywatnie. Miałam kompleksowanie badania (usg i cytologia). Cieszę się, iż wyniki cytologii pan dr przysłał mi do domu.Koszt 150 zł. ZDECYDOWANIE WARTO ZAPŁACIĆ TAKĄ CENĘ :) Wszystko również dr wytlumaczyl.

Witam. Lekarz ten przyjmuje pulicznie w moim miasteczku. Od samego początku korzystam z jego pomocy. Teraz jestem już rok po porodzie i nadal pod jego opieką. Lekarz kompetentny,bardzo ostrożny i miły. Nie wiem jakim ulrtrasonografem prywatnie dysponuje, ale sprzęt który posiada w Czerskiej przychodni spełnia oczekiwania. Polecam.

Polecila mi go moja kolezanka i jestem naprawde zadowolona. Potwierdzam, mily i uprzejmy, naprawde dobry lekarz. Dodatkowy plus - ma dobry aparat USG (tak slyszalam, nie znam sie na tym, ale nagrywa filmy i robi zdjecia).

zdecydowanie tak!!!zawsze miał dla mnie czas, przyjmował mnie nawet w po godzinach pracy nie biorąc dodatkowych opłat-całkowicie spełniał moje occzekiwania!!!-prowasził moja ciąze i jestem z niego załkowicie zadowolona! mimo iz sie wyprowadzilam daleko nadal korzystam z jego usłyk(jak z redzta moje trzy ciocie i ich córki)

Bardzo dobry lekarz.Wykonuje swoje obowiązki bez zastrzeżeń.Jest bardzo uperzejmy i miły.