Jestem na tak! Polecam. Jeszcze żaden lekarz nie wzbudził we mnie tyle zaufania. Dokładnie tłumaczy, uważnie słucha, zleca badania i nie stawia diagnozy w ciemno.

Wspaniały lekarz, posiada ogromną wiedzę. Jest genetykiem ale także genialnym pediatrą. Stara się omijać antybiotyki - uważa je za najbardziej szkodliwe. Co jednak nie zmienia fakty że leczy bardzo skutecznie. W CM Luxmed przyjmuje w ramach NFZ na wizyty genetyczne, badania kariotypu. Jest naprawdę godny polecenia!

Wspaniały, uczciwy lekarz i człowiek.

Wspaniały, uczciwy lekarz i człowiek.

dziękiniemu moje dziecko łagodniej przechodziło kolkę i zostało wyciągnięte z anemii;

Doktor Kocki to lekarz z powołania,konkretny,cierpliwy i sumienny.Każdą pacjentkę traktuje indywidualnie,wszystko doskonale i rzeczowo wytłumaczy.Jestem dumna że jest moim lekarzem. Polecam wszystkim kobietom,które mają jakieś problemy.

Doktor przyjmuje w luxmedzie jako genetyk ( bardzo dobry genetyk) oraz lekarz pediatra. Nic dodać nic ująć - godny polecenia, jeden z najlepszych genetyków.

Nic dodać nic ująć - godny polecenia, jeden z najlepszych genetyków.

jako genetyk w przypadku mojego dziecka nie sprawdził się zupełnie.

jako genetyk w przypadku mojego dziecka nie sprawdził się zupełnie.