dr n. med. Janusz Kumor

3,5
3,9
3,2
3,2

Absolutnie nie polecam tego lekarza!. Chodzi z rozpiętym fartuchem, z brzuchem na wierzchu, jest chamski. Nie umie w ogóle odczytywać USG. Poszłam na monitoring owulacji po stymulacji bo staram się o dziecko. Powiedział mi że nie ma żadnego pęcherzyka owulacyjnego, że mam PCOS sam nie był pewny co on w ogóle tam widzi tylko gdybał a wszystko co mówił było ,,chyba,,. W tym samym dniu poszłam do innego ginekologa na monitoring okazało się że pęcherzyk owulacyjny jest, a żadnego PCOS nie ma, jajniki czyste. Byłam zniesmaczona tą wizyta. Aż żałowałam później, że się przed nim rozebrałam. Masakra.

Pan doktor to wspanialy z powolania lekarz. Inny ginekolog chcial zrobic mi laparoskopie a Pan dr lekami mnie wyleczy,zlecil badania ,podszedl bardzo profesjonalnie do mojej choroby.Konkretny . Dodam ze chodzilam do Niego na NFZ. Polecam Pana Doktora bo to bardzo dobry ginekolog

Pan doktor to wspanialy z powolania lekarz.
Dodam ze chodzilam do Niego na NFZ.
Polecam Pana Doktora bo to bardzo dobry ginekolog

Horror! Nieuprzejmy, gburowaty cham i erotoman!. Od 8 lat choruję na lekkie PCO. Zrobił mi 1 (dosłownie jedno) badanie krwi, USG i stwierdził, że w ciążę nigdy nie zajdę, no chyba że szybko zacznę się starać. Mogę najpierw poużywać życia na prawo i lewo, z podtekstem, żeby zacząć od niego (miałam wtedy niecałe 18 lat... - czy to podchodzi pod paragraf?). Na dzień dobry sterydy, choć nie były konieczne. Kilka lat je potem odchorowywałam. Jedyne co się stało, to pogorszyło się moje zdrowie i prawie wszystkie inne hormony się rozregulowały. Nie poleciłabym tego pacana nawet wrogowi. Nieczuły, nieuprzejmy, "szybko, szybko, bo mi się spieszy" itp komentarze. Do dziś jak widzę go przypadkiem, to mnie odrzuca. A jak mu powiedziałam kilka lat później, że znalazłam lekarza, co potrafi porządnie leczyć i dzięki niemu mogę mieć dzieci, to jeszcze mnie obrażać zaczął. Stary łapówkarz i zboczeniec. Gorąco polecam dr Pawła Madeja, który posadził mnie do szpitala, przebadał z góry na dół i odwrotnie, po roku to samo kontrolnie i co? Dziś jestem płodna jak mało która kobieta ;) :). Pozdrawiam i radzę dobrze pomyśleć o dr Kumorze...

Prowadził moje ciąże, uczestniczył przy jednym porodzie. Nie mogę mieć zastrzeżeń. Opiekował się mną bardzo dobrze, wręcz powiedzieć mogę prowadził za rękę, a na końcu przez cały poród bez mała za nią trzymał. Nie chodziłam prywatnie tylko do publicznej poradni. W szpitalu czy na ulicy zawsze mnie rozpozna. Jest lekarzem o jakim można marzyć, oby wszyscy tacy byli

Jest lekarzem o jakim można marzyć, oby wszyscy tacy byli

Doskonały lekarz, który robi o wiele więcej dla pacjentki niż niejeden przyjmujący prywatnie. Posiada ogromną wiedzę, nie przepisuje pigułek w ciemno, tylko robi komplet badań, pieczołowicie dba o ciążę, regularnie bada piersi, regularnie wykonuje profilaktyczne badania, a nawet posyła na badania niestandardowe (nie mogłam brać pigułek, bo wyszły mi podwyższone wskaźniki wątrobowe i wysłał mnie na badanie pod katem wirusa typu C, choć nie miał pewności, czy dostanie za to refundację). Zmieniłam miejsce zamieszkania i ubolewam, bo nie trafiłam jeszcze na takiego ginekologa.

Dobry lekarz, dociekliwy, kompetentny. Tabletek oraz plastrów nigdy nie przepisuje na oko, zleca szczegółowe badania w przeciwieństwie do wielu ginekologów, którzy przepisują standardowo diane35 jeśli widzą "na nosku krostkę". Ma do tego poczucie humoru, to duży plus.

Poszłam w "ciemno" bez opinii znajomych.Jestem miło zaskoczona, zlecił badania kompleksowe, na moje pytania szczegółowo odpowiadał i skierował do innych specjalistów. Także ode mnie duży plus.

super lekarz :) prowadził moja ciąże która była zagrożona i udało się. Prócz tego pomógł mi wiele razy z różnymi problemami natury kobiecej. Wszystkie moje znajome i kobiety w rodzinie chodzą właśnie do tego lekarza :)

Wszystko było dobrze dopóki nie zaszłam w ciąże, zrobił mi prawie wszystkie badania ale stał się nie miły, opryskliwy i miałam wrażenie że przyjmuje mnie i robi mi jakąś wielką łaskę. Twierdzi że nie których badań nie powinnam robić, zwolnienia z pracy mimo poważnych powodów nie daje, bez karty ciąży nie przyjmuje chociaż byłam chora. Totalna porażka. Na szczęscie zrobiłam badania na własną rękę i zmieniłam lekarza bo dr Kumor to nadaje sie tylko do wypisywania recept na tabletki antykoncepcyjne!

Świetny lekarz!Kompetentny z wieloletnim doświadczeniem i dużą wiedzą.Uprzejmy z nieprzeciętnym poczuciem humoru.