lekarz Janusz Lisiewicz

Neurolog

Kompletnie nie polecam tego lekarza,gdyż może i widzę ma ale absolutnie brakuje mu pokory i poszanowania dla pacjenta.Nie prowadzi dialogu,nie można nic powiedzieć.Nie słucha,jedynie wprowadza informację do komputera.Mam problemy z kręgosłupem szyjnym,drętwieją mi dłonie,obręcz barkową mocno pospinana.Poprosiłal lekarza o zwolnienie,gdyż miałam umówione prywatnie zabiegi.Co usłyszałam "Nie ma takiej możliwości ,pracę mam zmienić na lżejszą,odchudzić się,a jak nie to starać się o grupę inwalidzką".Odczłowieczenie-ostatnia moja wizyta u tego lekarza.Kontakt z pacjentem to podstawa a ten lekarz nie nadaje się do wykonywania tego zawodu.Stanowczo NIE POLECAM

Nie polecam Janusza Lisiewicza - gburowaty facet, nie słucha pacjenta, podczas wizyty nie zapytał nawet o powód wizyty. Wizyta polegała na wpisaniu danych do komputera, a następnie wygłosił swoją przygotowaną gadkę. Facet widzi tylko koniec swojego nosa. Nie potrafi rozmawiać z pacjentem, zachowuje się jakby pozjadał wszystkie rozumy świata. Diagnoza nie trafiona. Odradzam NIE POLECAM SZKODA CZASU NA BURRRAKKKA