dr n. med. Janusz Lubaś

miałem kilka lat temu problemy z kolanem dużo chodzę po górach ,po zaleceniach i operacji stawu kolanowego rehabilitacji właśnie u tego lekarza odzyskałem pełną sprawność stawu kolanowego, a inni lekarze specjaliści grozili niepełnosprawnością i kulami .Trzeba się było tylko w pełni zawierzyć i przyjąć jego zalecenia również jako lekarza uprawiającego ruch

Lekarz wyjątkowo nietaktowny i niekulturalny. Zbywa pacjenta. Informacje trzeba od niego wyciągąć. Szkoda czasu i nerwów. Zdecydowanie nie polecam.

Ręce mu się trzęsą. Chyba powinien leczyć się sam, a nie innych

Ręce mu się trzęsą. Chyba powinien leczyć się sam, a nie innych

MOŻE SIĘ ZNA ALE MNIE NIE ULECZYŁ TYLKO JESCZE MÓJ STAN ZDROWIA SIE POGORSZYŁ NIE POLECAM POWINIEN SIEDZEĆ NA EMERYTURZE A NIE ROBIĆ UZDROWIENIA W ZUS