lekarz Janusz Marcinkowski

2,2
2,2
1,6

Byłem u tgo lekarza 2 razy. Za pirwszym razem zaskoczenie pozytywne jednak za drugim razem kompletna klapa. Nie wiedział co mi jest i wymyslił jakąś chorobe z encyklopedii. Nie polecam go, juz lepiej do Feczka iść, a najlepiej to zapraszam do Trójmiasta.

Ten osioł powinien krowy leczyć,łysol ślepy nie znający się na fachu,naciągacz,łapówkarz,wszędzie ale nie do tego osła...

LEKARZ NA PODSTAWIE ZDJĘCIA RTG STWIERDZIŁ ZE MOJA CÓRECZKA MA PROBLEM Z BIODERKAMI. KAZAŁ KUPIC WE WŁASNYM SKLEPIE SZYNE KORYGUJĄCĄ. JAK SIE PÓZNIEJ OKAZAŁO W BADANIU USG U INNEGO LEKARZA MALTRETOWANIE TA SZYNA DZIECKA NIE BYŁO POTRZEBNE NIE LICZAC JUZ KOSZTÓW. Z BIODERKAMI BYŁO W PORZĄDKU. KTOS TU CHYBA CHCIAŁ ZROBIC INTERES NA PACJENCIE.

jest bardzo nieprzyjemny i chyba trochę przemęczony bardzo ogulny nie wysłucha pacjeta ni polecil bym go nikomu

Byłam u doktora na profilaktycznym badaniu bioderek u mojej córeczki, nie obyła sie niestety bez szyny odwodzącej na bioderka.Na szczęście lekarz trafnie postawił diagnozę i moja córeczka dzisiaj biega, a wiem że różne mogą wystapic powiklania.Obsługa miła, doktor też.Pozdrawiam!