GORĄCO POLECAM!!! Przez długi czas dokuczały mi zatoki. Próbowałem leczyć się wcześniej u różnych lekarzy, ale bez skutku (może dlatego, że brakło im czasu czy chęci, żeby przyjrzeć się tym dolegliwościom dokładniej i postawić trafną diagnozę). Do p. dra Janusza Margańskiego trafiłem bez żadnych znajomości, protekcji itp. Tym bardziej zaskoczył mnie więc fakt, że już od początku szczerze zainteresował się moim problemem i uczciwie, rzetelnie zechciał się nim zająć. Nie znałem go wcześniej, ale już w pierwszym kontakcie można odnieść wrażenie, że ma się do czynienia z dobrym człowiekiem, któremu ...

GORĄCO POLECAM!!!
Przez długi czas dokuczały mi zatoki. Próbowałem leczyć się wcześniej u różnych lekarzy, ale bez skutku (może dlatego, że brakło im czasu czy chęci, żeby przyjrzeć się tym dolegliwościom dokładniej i postawić trafną diagnozę). Do p. dra Janusza Margańskiego trafiłem bez żadnych znajomości, protekcji itp. Tym bardziej zaskoczył mnie więc fakt, że już od początku szczerze zainteresował się moim problemem i uczciwie, rzetelnie zechciał się nim zająć. Nie znałem go wcześniej, ale już w pierwszym kontakcie można odnieść wrażenie, że ma się do czynienia z dobrym człowiekiem, któremu naprawdę zależy na tym, żeby pomóc pacjentowi. Korzystałem z leczenia na kierowanym przez P. Doktora oddziale otolaryngologii w przemyskim szpitalu na Monte Cassino. Przez kilka dni przyglądając się pracy P. Doktora, muszę przyznać, że jestem pod wielkim wrażeniem jego szczerej troski o pacjentów i opieki, jaką otacza wszystkich jednakowo. Równie pozytywne wrażenie zrobił na mnie personel tego oddziału. Z całym przekonaniem chcę powiedzieć, że jest to lekarz z powołania, bo oprócz kompetencji i praktyki (zabiegi przebiegły skutecznie i bezproblemowo), cechuje go rzadko spotykana życzliwość i gotowość do niesienia pomocy innym. Oby takich ludzi w naszej służbie zdrowia było więcej!

Lekarz wzbudza 100% zaufanie, bardzo spokojny i cierpliwy podczas zabiegu, wszystko tłumaczy jak należy. Miałam styczność z innymi chirurgami, co zle wspominam, natomiast od Doktora wyszłam spokojna i zadowolona.

Mnie odpowiada ten rodzaj podejścia do pacjenta - opanowany i konkretny. Doktor sprawnie przeprowadził zabieg usunięcia dwóch wrednych "ósemek" u mojego syna.

Ten pan to ostatni..... Po 4 wizytach powiedział ,że nic mi nie jest i ,że nie może pomóc. Dalej cierpiałem aż inny lekarz wykrył u mnie niebezpieczne objawy po jednej wizycie. Brak kultury , traktowanie człowieka jak śmiecia. Nie polecam nikomu a szczególnie apel do rodziców nie zabierajcie do niego dzieci on wszystko bagatelizuje. Jak byłbym inny to bym poczekał jak wszyscy wyjdą i ci przywalił, jesteś koleś potworem , cierpiałem a ty nic panu nie jest nic nie mogę pomóc.......

Ten pan to ostatni.....

Jest to lekarz z powołania,posiadający wiedzę i pełen profesjonalizm. Zawsze w swoich działaniach kieruje się dobrem pacjenta. Całą rodzinką leczymy się u Pana Doktora i z czystym sumieniem możemy polecić innym tego specjalistę. Oby więcej było w Przemyślu takich lekarzy, bo jest doskonałym przykładem dla innych. Mądrość i uczciwość w jednym. GRATULACJE PANIE DOKTORZE!!! TAK TRZYMAĆ !!!

A wiec bylem z u niego z dzieckiem ,spóznił sie 1.5 h .Mianowicie chcialem zasiegnac opini donośnie migdałków u dziecka a doktorek bez jakiego kolwiek badania,diagnostyki do wyciecia od razu .Czy tak robi profesjonalny specjalista? Nic dziecku nie zbadal ani sluchu ani owego trzeciego migdalka , a pozatym byl tak niesympatyczny i niemily az odrażal.Nie polecam go pod zadnym pozorem ,a mianowicie matki z dziecmi unikajcie go ,bo dla niego jest jest tylko najwazniejsze przyjac jak najwiecej pacjentow ,co z tym sie wiaze aby NFZ duzo zaplacil,bo jak duzo pacjentow to duzo kasy

byłam leczona przez dr margańskiego na oddziale laryngologii wojewódzkiego szpitala na monte cassino w przemyślu. chorowałam na zatoki od roku. to on jako pierwszy poprawnie zdjagnozował mój problem. mimo że jedynym wyjściem okazały się punkcje (było ich kilka) lewej zatoki szczękowej to robił je bezboleśnie!! czuje się po nich bardzo dobrze i jestem szczęśliwa,że jestem zdrowa. skończył się mój koszmar związany z chorobą a to wszystko dzięki leczeniu u tego lekarza. o samym doktorze mogę powiedzieć, że jest uprzejmy i spokojny, zachowuje się w sposób ludzki i fachowo podchodzi do problemu. WSPANIAŁY CZŁOWIEK I LEKARZ!!!

PEŁNA KOMPETENCJA; JEDYNY LARYNGOLOG, KTÓRY POTRAFI WYLECZYĆ MOJE USZY. WCZEŚNIEJ KORZYSTAŁAM Z USŁUG INNYCH LEKARZY, NIESTETY BEZ EFEKTU, A NAWET W JEDNYM PRZYPADKU STAN SIĘ ZNACZNIE POGORSZYŁ.