dr n. med. Janusz Myrda

3,6
3,9
3,7
3,7

Zdecydowanie POLECAM! NAJLEPSZY ortodonta w Częstochowie. Mam bardzo "ciasną" szczękę, byłam u jednej ortodontki i kazała wyrwać mi górną 4 i 5, po konsultacji z moją dentystką, powiedziała, żebym dała sobie spokój i żebym szła do doktora Myrdy. Był to NAJLEPSZY wybór, Pan doktor powiedział, że "bez sensu jest wyrywać zdrowe zęby i że wszystko będzie w porządku". I jest. W gabinecie miła atmosfera, sympatyczna asystentka, która wszystko wyjaśni, muzyka odstresowuje. Pan Myrda to właściwa osoba na właściwym miejscu. POLECAM z czystym sumieniem.

Zdecydowanie POLECAM! NAJLEPSZY ortodonta w Częstochowie.

Pan Myrda to właściwa osoba na właściwym miejscu. POLECAM z czystym sumieniem.

Osobiście bardzo lubię tego lekarza.Dzięki niemu moje zęby są takie jakie powinny być . Na leczenie zdecydowałam się jakieś 3 lata temu . Bo tak na marginesie noszę aparat stały na górę i na dół. Mam go już 3-ci rok i nie żałuję.Na początku moje zęby nie mieściły się a trójki kompletnie rosły wyżej . Pan doktor kazał mi wyrwać czwórki na co po kilikakrotnym konsultowaniu z innymi lekarzami się zgodziłam. Na początku strasznie się bałam ale teraz gdy patrze na zęby jestem zachwycona. Już prawie się całkowicie wyprostowały.Faktem jest że nosze aparat trzeci rok ale jeśli mam mieć proste zęby to poczekam jeszcze następne 2 lata.

w sumie to sama nie wiem, poszlam do pana dr, po wczesniejszych wizytach i nieudanych probach zalozenia aparatu u innych lekarzy. podczas pierwszej wizyty obejrzalzdjecia, oraz moj zgryz, pokrecil glowa i kazal mi przyjsc za tydzien, bo musial tam cos powyliczac. wiec po tygodniu sie zglosilam, faktem jest to, ze pan dr mial wyrysowane wszystko na podstawie moich zdjec, jakies wyliczenia porobione, i wyjasnil mi ze niestety nie mozna zalozyc aparatu, poniewaz jest konieczna operacja szczeki, i najpierw musze sie skontaktowac z chirurgiem szczekowo twarzowym, i jak on przedstawi plan leczenia, to on dopiero moze pod jego kontrola zalozyc aparat ortodontyczny. fakt ze dokladniw wyjasnil mi o co chodzi i ze za duza roznica miedzy szczekami, ale niestety nie powiedzial mi gdzie mam isc dso tego chirurga, ale wyczytalam na internecie, ze taka operacja jest straszna i napewno sie na nia nie zdecyduje, moze pojde do innego ortodonty i zasiegne opini, ale niestety juz nie wiem do kogo mam isc:(w kazdym badz razie przylozyl sie bo porobil rysunki i wyliczenia, ale niestety nie pomogl mi zadecydowac co mam dalej robic i gdzie sie zglosic i co dalej.... wiec czuje taki niedosyt:(

Lekarz bardzo kompetentny, wykształcony. Zna się na tym, co robi. Do tego przystępny cenowo. Rentgen na miejscu, w prywatnym gabinecie. Na początku również przeszkadzała mi małomówność, ale szybko przekonałam się, że wiem tyle, ile potrzebuję. Nie po to chodzę do doktora, aby pogawędzić i zajmować czas kolejnym pacjentom. Gdy zadaję konkretne pytanie dostaję konkretną odpowiedzieć. Nie potrzebuję poklepywania po plecach, że wszystko będzie dobrze, a na kolejnych wizytach sprawozdania o tym, że zęby przesunęły się o kolejne pół milimetra i co to oznacza. Doktor nie częstuje herbatką, ale dobrze wykonuje ...

Doktor nie częstuje herbatką, ale dobrze wykonuje swoją pracę i oby we wszystkich urzędach załatwiało się sprawy w 10 minut, a sztuczny uśmiech lepiej zostawić aktorom. Znam wiele pań dentystek, które mówią w trakcie zabiegu bardzo dużo, tylko nie z Tobą, a koleżankami, trzymając jedną reką narzędzia w Twojej buźce i niemalże popijając kawę drugą. A Pan Myrda jest skoncentrowany na tym co robi.
Ps. Poza tym podzielam gust muzyczny doktora i zawsze z przyjemnością słucham tego, co leci w tle.

Lekarz jest tzw "milczkiem" ciężko z nim o czymkolwiek porozmawiać a tym bardziej coś z niego wyciągnąć. W gabinecie panuje niemiła atmosfera widocznie wyznaje zasadę zrobić co trzeba , wziąć kasę w łapę i dowodzenia. Co do leczenia zębów może i jest z niego specjalista bo zna sie na rzeczy ale nie obchodzi go to czy zęby się nie psuja pod aparatem w żaden sposób tego nie sprawdza a to też należy do jego obowiązków... Z przykrością stwierdzam, że nigdy przyjaźnie nastawiona nie chodziłam do tego gabinetu... zawsze narzekałam" znów ten ortodonta " . Słyszac od innych osób które też miały bądź maja aparat i chodzili co innego specialisty to bardzo miło wspominają każda z wizyt, bo można było swobodnie porozmawiać o przebiegu leczenia a w przypadku Myrdy to jakby laskę robił że odpowie na zadawane pytania. Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!

NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!! Lekarz jest beznadziejny!!!!!!!!!!!!!!... Na początku nosiłam aparaty wkładane, potem założył mi aparat stały na łuk górny, za jakiś czas na łuk dolny, aparaty zdjął mi za wcześnie, bo po około 1,5 roku od założenia dolnego. Po stałym aparacie znów dostałam aparat wkładany. Po około 2 latach zauważyłam, że moje zęby się krzywią. Pokrzywiły się bardzo mocno. Udałam się znów do Pana Myrdy. I DOPIERO WTEDY ZAUWAŻYŁ, że moje cztery ósemki O! Łaaał! rosną nadal w dziąsłach, nie w górę, lecz UWAGA! w stronę jedynek. I stwierdził, że ...

NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!

Lekarz jest beznadziejny!!!!!!!!!!!!!!...
Na początku nosiłam aparaty wkładane, potem założył mi aparat stały na łuk górny, za jakiś czas na łuk dolny, aparaty zdjął mi za wcześnie, bo po około 1,5 roku od założenia dolnego. Po stałym aparacie znów dostałam aparat wkładany. Po około 2 latach zauważyłam, że moje zęby się krzywią. Pokrzywiły się bardzo mocno. Udałam się znów do Pana Myrdy. I DOPIERO WTEDY ZAUWAŻYŁ, że moje cztery ósemki O! Łaaał! rosną nadal w dziąsłach, nie w górę, lecz UWAGA! w stronę jedynek. I stwierdził, że trzeba je wyżynać i dopiero (ZNÓW-ponieważ Pan Myrda nie pamiętał mnie) ZAŁOŻYĆ APARAT STAŁY, bo bez niego się nie obejdzie.!

Oczywiście ósemek już nie mam, za to mam KOLEJNY APARAT zakładany u innego ortodonty, rzecz jasna.
3 moje koleżanki chodziły także w tym samym czasie do Pana Myrdy i 3 z nich! mają problemy z zębami!!!

super ,polecam wszystkim ;) zanim udałam się do w/w lekarza to byłam załamana... Zęby mojego syna wyglądały okropnie i szykowaliśmy się do usunięcia czwórek. Pan Janusz uratował nasze ząbki i wszystko teraz wygląda rewelacyjnie. Leczymy się już prawie 3 lata ,ale WARTO !!!!!!!

Ja dopiero zaczynam przygodę z prostowaniem zębów. Na pierwszej wizycie lekarz wysłał mnie na zdjęcia i zrobił wyciski i nic więcej nie powiedział, kazał przyjść za tydzień, jak obejrzy wszystko. Na drugiej wizycie objaśnił jak może przebiegać leczenie, powiedział z czym problem, ile kosztuje aparat. Mam 4 ósemki zatrzymane, nie kazał ich usuwać, boję się, że potem mogą wyjść i wszystko zepsuć. Nie wiem co myśleć ;/

Dr Myrda był moim 3 ortodontą i został mi polecony przez znajomą. Kazał wyrwać 4 zdrowe stałe zęby, co mnie trochę odrzuciło a powodem było to, ze nie powiedział i nie objaśnił DOKŁADNEGO planu leczenia wady. Powiedziane było tylko o zębach i o tym, że potem będzie zakładany aparat. Sądzę, że płacąc ponad 1500 zł za aparat powinno się wiedzieć czy w ogóle będzie poprawa czy da się coś zrobić, a u dr Myrdy niestety tego brakuje. Moja wiedza nie została zaspokojona, więc zmieniłam ortodontę na dr Drozd z Dąbrowy ...

Moja wiedza nie została zaspokojona, więc zmieniłam ortodontę na dr Drozd z Dąbrowy Górniczej i muszę przyznać, że jestem miło zaskoczona, bo dr Drozd już przy drugiej wizycie podała mi dokładny plan leczenia i skrupulatnie mi go omówiła.

Reasumując, muszę stwierdzić, że dr Myrda moze i posiada dużą widzę na temat ortodoncji, jednak jego bardzo wielkim minusem jest to, że nie jest bardzo małomówny, nie informuje pacjenta o planie leczenia.

Jestem praktycznie na początku leczenia aparat mam zaledwie pół roku, lecz moje zęby są w dużo lepszej "formie" niż były (wyrównały się). Lekarz ten może i jest małomówny lecz bardzo kompetentny. Uważam,że każdy kto szuka fachowej wizyty powinien się do niego wybrać.Ma on wiele pacjentów,lecz dla chcącego nic trudnego :)