cudowny lekarz miałam bardzo zagrożoną ciąże dzięki niemu donosiłam jeśli jest jakiś problem podchodzi do tego z pełnym profezjalizmem potrafi wszystko wytłumaczyć spokojny uważam że nie ma lepszego od pana doktora nawet gdy kobieta tylko panikuje nie traktuje jak głupia jak co poniektórzy lekarze polecam każdej kobiecie zwłaszcza w ciąży chodzę do czechowic

Cudowny lekarz , spokojnie wszystko tłumaczy, grzeczny , troskliwy, prowadził moje dwie ciaże - szczęsliwie rozwiązane. Lekarz z powołania.Polecam

Polecam każdemu! Tanio, kompetentnie. Uratował życie mojej mamy. A teraz i ja sama chodzę do niego. Wykrył więcej jako ginekolog niż mój endokrynolog który brał 300zł za wizytę.

Dla mnie dobry lekarz musi mieć kilka cech: przede wszystkim znać się na rzeczy, w drugiej kolejności podchodzić kompleksowo do danego zaganienia, przewidywać pewne sytuacje. Gdy do tego dodamy niesamowity takt, kulturę osobistą oraz umiejętne tłumaczenie wszystkich zawiłości choroby, to powstaje lekarz idealny, no i takim mi się rysuje doktor Janusz Peterek. Serdecznie polecam.

wspaniały lekarz. Wszystkim kobietom życzę aby na takiego lekarza własnie trafiły

Wspaniały człowiek, świetny fachowiec polecam Go w 100 procentach.

Wspaniały człowiek, świetny fachowiec polecam Go w 100 procentach.

Bardzo dobry lekarz, trafnie stawiający diagnozę.Zawsze miły,uprzejmy,życzliwy.Polecam wszystkim kobietom.

bardzo polecam. Chodzę do mojego lekarza od 10 lat, początkowo z problemem, teraz już tylko kontrolnie. Zawsze kompetentny, cierpliwy, uprzejmy. Rzeczowo tłumaczy i uspokaja w trudnych chwilach. Bardzo dyskretny. Poleciłam Go koleżankom, wszystkie wyrażają się w samych superlatywach.

Jest poprostu świetnym fachowcem,zna sie na rzeczy i trafnie stawia diagnoze,poza tym jest miły,spokojny,polecam z całym sercem.

8 razy na TAK....więcej chyba nie muszę pisać:)

8 razy na TAK....więcej chyba nie muszę pisać:)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Bytom"?

Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom

sigma bi
Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
ulica Batorego 15
41-902 Bytom
Spółka Cywilna "Natalia"-Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Diagno-Med" s.c.
ulica 1 Maja 11
41-100 Siemianowice Śląskie