Profesor operował mnie w 2007 roku. Przede wszystkim fachowiec z praktyka nie tylko u nas ale również za granicą. Wspaniały człowiek. Byłam bardzo zaskoczona jego uprzejmością i zainteresowaniem przed i po operacji choć nie byłam u niego ani raz na przywatnej wizycie. Zostałam polecona mu do operacji przez moją lekarkę prowadzącą chemioterapię. Pan doktor opowiedział mi ze szczegółami po operacji jak to wyglądało, co zostało wyciete i jakie wg niego są rokowania.Pan profesor nie tylko jest wspaniałym chirurgiem ale również lekarzem duszy. Żeby wszyscy lekarze byli tacy. Życzę Panu profesorowy wszystkiego co najlepsze.

pan doktor powinien dostać order "super lekarz" to doskonały specjalista i bardzo fajny człowiek ,w 2004 r miałam wycinany nowotwór ślinianki, do dziś wszystko jest w porządku ,polecam serdecznie tym którzy się wahająa ,zapewniam że nie będą rozczarowani, dodam iż pan doktor jest specjalistą w zakresie leczenia nowotworu piersi

Profesjonalny lekarz, do tego wyjątkowo utalentowany diagnostyk. Trafnie rozpoznał moją chorobę nim znane były wyniki badań. Bez żadnej protekcji natychmiast rozpoczął kurację i równie szybko wyznaczył termin operacji. "Ręka uczciwa, zysku nie chciwa" ;)

"Ręka uczciwa, zysku nie chciwa" ;)

Profesjonalista w tym co robi. Potrafi nawiązać kontakt z pacjenyem. Umie zadbać o pacjenta i to nie tylko w sztywnych godzinach [tacy.

CUDOWNY LEKARZ WSPANIAŁY CZŁOWIEK Z DUŻĄ EMPATIĄ.BARDZO KOMPETENTNY,DZIĘKI NIEMNU JESTEM ZDROWA.

Wciąż poszukujesz "Onkolog Łódź"?

al. Piłsudskiego 135 (Almed)
al. Wolności 22
Częstochowa