Onkolog Łódź

Dorota Lachowicz-Ryczkowska Gabinet stomatologiczny
Sienkiewicza 37A m.31
90-114 Łódź

Pani dr, przykro mi , że Pani nie ma w szpitalu *Kopernik*. Jest Pani super, najlepsza na świecie. Za wszystko dziękuję. Kłania się Wieluń. AP.

Opinia dodana przez: Alina

Łódź

Doktor Marek Tazbir jest cudownym człowiekiem i lekarzem. Oddany całym sercem pacjentom, Kompetentny i uprzejmy ma delikatne podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: kRYSTYNA

medican
Łódź ul. tuszyńska 130
Łódź

Wspaniały chirurg onkolog,bardzo życzliwe podejście do pacjenta,wart polecenia.

Wspaniały chirurg onkolog,bardzo życzliwe podejście do pacjenta,wart polecenia.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi, oddział chirurgii onkologicznej
ul. Paderewskiego 6
Łódź

Byłam również pod opieka pani doktor kiedy brałam chemię i przyznaje że dzięki niej poczułam, że wyzdrowieję jest wspaniała potrafi świetnie rozmawiać z chorymi ludźmi, jest uprzejma, zawsze miała dla mnie czas na rozmowę a to było dla mnie wtedy bardzo ważne. Gorąco polecam! Pozdrawiam panią doktor! Jola Ź

Opinia dodana przez: Jola Ź

Przychodnia
REWOLUCJI 1905 R. 52
90-213 Łódź

Cudowny człowiek, pełen ciepła i cierpliwości dla pacjentek .Bardzo kompetentny z dużym doświadczeniem i wielką dobrocią lekarz .

Opinia dodana przez: Roma
Chirurg onkolog Łódź dr hab. n. med. Dariusz Nejc

Łódź

Cudowny człowiek,wspaniały lekarz.Pracuje w służbie zdrowia wiele lat,ale pierwszy raz spotykam lekarza z tak życzliwym podejściem do pacjenta,rodziny.Prowadzi mojego ojca,dzięki temu jest zdrowy:)Mimo diagnozy wiem że wszystko będzie dodrze,bo jesteśmy pod opieką najlepszego lekarza na świecie.Dziękujemy:)

Opinia dodana przez: Anna

Łódź

Profesor operował mnie w 2007 roku. Przede wszystkim fachowiec z praktyka nie tylko u nas ale również za granicą. Wspaniały człowiek. Byłam bardzo zaskoczona jego uprzejmością i zainteresowaniem przed i po operacji choć nie byłam u niego ani raz na przywatnej wizycie. Zostałam polecona mu do operacji przez moją lekarkę prowadzącą chemioterapię. Pan doktor opowiedział mi ze szczegółami po operacji jak to wyglądało, co zostało wyciete i jakie wg niego są rokowania.Pan profesor nie tylko jest wspaniałym chirurgiem ale również lekarzem duszy. Żeby wszyscy lekarze byli tacy. Życzę Panu profesorowy wszystkiego co najlepsze.

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Profesor A. Jeziorski jest wybitnym fachowcem . Jest człowiekiem, pełnym życzliwości i taktu, o wysokiej kulturze osobistej. Oddział , którym kieruje działa na bardzo wysokim poziomie. Pracujący tam personel traktuje pacjentów indywidualnie dając o ich zdrowie fizyczne i komfort psychiczny. Zarówno lekarze jak i pielęgniarki traktują pacjentów z życzliwością i szacunkiem. Wdzięczne pacjentki (operowane 16 września przez Doc. Nejca) Beata KM i Halina T

Opinia dodana przez: Beata KM

Klinika Chirurgii Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Łódź

Przede wszystkim kulturalny i sympatyczny człowiek, z ogromnym szacunkiem dla pacjenta, potem dopiero lekarz z powołania. Dziękujemy za poświęcony czas i dobre słowa, które czasami więcej znaczą niż kolejna recepta.

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Bardzo dziekuje za wspaniala opieke podejscie do mojej osoby,wdzieczna pacjentka Cecylia Dutkiewicz z Tomaszowa Maz.