Lekarze Onkolog Łódź

dr n. med. Marek Stempień

Chirurg onkolog

al. Piłsudskiego 135 (Almed)
Łódź

Jestem zawiedziona dzisiejszym zachowaniem Pana doktora. O ile kilkanaście lat temu nie mogłam powiedzieć nawet jednego złego słowa na Jego temat, bo wtedy miałam okazję Go poznać ( usuwał znamiona mojej córce), tak dziś poznałam Go zupełnie z innej strony. Oczywiście w gabinecie prywatnym dalej uprzejmy, życzliwy natomiast poza nim tj. w szpitalu okazuje się, że Pan doktor ma zupełnie inne oblicze. To, że ktoś jest lekarzem nie oznacza, że ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Michał Spych

Onkolog, Radioterapeuta

Łódź

Witam! Regularnie chodzę z moją Mamą na wizyty do tego lekarza. W kategorii najlepszy lekarz XXI w., z jakim miałem do czynienia, spośród wszystkich nominowanych, wskazałbym Pana dra Spycha. Nigdy nie spotkałem się z - aż tak wielką uprzejmością wobec mnie a zwłaszcza Mamy. Odnoszę wrażenie, że efekty leczenia są wymarzone. Bałem się o Mamę, że kuracja radioterapeutyczna będzie mało efektowna. Okazało się inaczej. Pan doktor, to raczej człowiek z ...

lekarz Łukasz Rajchert

Medi-Med
Sienkiewicza 33 / 3
91-114 Łódź

przemiły człowiek, doskonały fachowiec znający się na rzeczy cierpliwość i kultura osobista i ogromna wiedza

dr n. med. Ewa Babińska-Schmidt

Onkolog, Ginekolog

Gabinet Ginekologiczny
al. Kościuszki 98 m.9, Łódź
90-442 Łódź

Do Pani doktor zaczęłam chodzic gdy byłam w ciązy z moim 1 dzieckiem. Teraz spodziewam się drugiego i na pewno nie zdecyduję się na zmiane lekarza. Jest miła, spokojna i opanowana. Zawsze potrafi doskonale doradzic. Zaleca zrobienie wszystkich niezbędnych badań. Okres pomiędzy pierwszą a drugą ciążą również kontrolowała, zalecając nie tylko podstawowe badania, pamietała też o tych ważnych, rzadko wykonywanych przez ginekologów, np. badanie piersi. Jestem pełna wdzięczności i uznania! ...

dr n. med. Wojciech Jabłkowski

Chirurg onkolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi, oddział chirurgii onkologicznej
ul. Paderewskiego 6
Łódź

Doktor Jabłkowski jest po prostu cudotwórcą. Polecam Go z całego serca. To że jest oszczędny w słowach dowodzi tylko i wyłącznie o jego profesjonaliźmie. On nie mówi tylko bardzo dobrze leczy !!!
Opinia dodana przez: Renata

Leszek Gottwald

Ginekolog onkolog

SALVE
Łokietka 6
Łódź

niegrzeczny! Nie polecam tego! Dobrze się sprawdza jeśli wizyta jest prywatna i za dodatkową opłatą. a potem udaje, że jest dobrym specjalistą. w rzeczywistości nie rozumie już tak dobrze swojej firmy
Opinia dodana przez: KseniiA

lekarz Anna Wątor

Szpital im. Kopernika
Łódź

Świetny lekarz. Kilka lat temu chorowałam na ziarnicę złośliwą. Do niej zapisałam się na kontrolne wizyty. Obecnie chodzę już tylko do niej. Poświęca mi dużo czasu. Przy każdej wizycie wypisuje mi skierowania na krew, na usg piersi, na tomografię komputerową i inne tego typu. Daje dużo rad odnośnie zdrowia, żywienie itd.
Opinia dodana przez: Ilona

dr n. med. Zbigniew Morawiec

Szpital Kopernika
Łódź

Trzeba przyznać, że prof. Morawiec jest dobrym lekarzem i świetnym specjalistą. Ma też profesjonalne podejście do pacjenta. Jest też sympatyczny.
Opinia dodana przez: Bożena

dr n. med. Jan Młodkowski

Kopernika 4 (Hipokrates)
90-509 Łódź

Wspaniały lekarz który ma podejście do pacjenta,specjalista indywidualista ,duża bezinteresowność która rzadko zdarza się w dzisiejszych czasach ,systematyczny.
Opinia dodana przez: dariusz brzeziński

dr n. med. Anna Rychter

szpital im. M Kopernika
Łódź

U Pani Doktor byłem 2 tygodnie temu skonsultować wyniki badań Taty. Pani Doktor była cierpliwa, wszystko wytłumaczyła mi bardzo obszernie. Podpowiedziała co ewentualnie mogę jeszcze zrobić. Poświęciła mi sporo czasu, mimo że mój Tata nie jest Jej pacjentem. Gorąco polecam Panią Doktor .
Opinia dodana przez: Rafał

Andrzej Pietraszek

Onkolog, Radioterapeuta

Salve
A.Struga 3
93-509 Łódź

Pełen profesjonalizm i kompetencje. Pan doktor zlecił niezbędne badania diagnostyczne, poinformował mnie o moim stanie i sposobie leczenia. Polecam.
Opinia dodana przez: Jerzy

dr Katarzyna Wójcik-Krowiranda

Ginekolog, Ginekolog onkolog

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

Wizyta opóźniona 35 minut, a po wejściu do gabinetu Pani Doktor zdenerwowana, że poprzednia pacjentka zajęła za dużo czasu i jest przez to już spóźniona na dodatkowe zajęcia. Zero badania, rozmowy, wypisana na szybko recepta. Brak szans na pytania, bo Pani Doktor znów powtarza, że już nie ma czasu. Wizyta trwała 2 minuty, tylko dlatego, że inna pacjentka wykorzystała mój czas. 3 tygodnie oczekiwania na wizytę, dojazd z innego miasta ...

lekarz Monika Kukulska

Internista, Onkolog

Kopernika Mikołaja 64B/114
90-553 Łódź

Dr. Monika Kukulska (Kierownik Wojewódzkiej Przychodni Onkologicznej Kopernik) to nieprofesjonalny i pozbawiony empatii onkolog, a przy tym najgorszy lekarz jakiego spotkałam w życiu! Nie zlecała pacjentce przyjmującej chemioterapię podstawowych badań jak np. tomograf (!!) czy badanie krwi pod kątem kreatyniny, bilirubiny lub mocznika. Jest niedoedukowana, a pacjent musi jej przypominać jakie badania kontrolne powinny być przeprowadzane przy danym leczeniu. Pani Kukulska często się myli i robi masę błędów, np. dotyczących ...
Opinia dodana przez: Joanna
Ta osoba to jakaś pomyłka nie lekarz umawia wszystkich pacjentów z problemami onkologiczny czasami w stanie ciężki na 8 rano i każe czekać kolejce do 15 bo system albo jakieś inne wymówki. Moja mama jest po raz drugi u tej osoby i drugi raz taki sam schemat działania 😡 Moja rada idziesz na wizytę do wyznaczoną do szpitala weź prowiant .
Opinia dodana przez: Michal

dr hab. n. med. Piotr Potemski

Szpital im. M.Kopernika
Łódź

Wyrażam uznanie dla "oddanych" chorym: Ordynatora Kliniki Chemioterapii Nowotworów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi dr hab. med. Piotra Potemskiego i Jego zastępcy dr med. Urszuli Czernek. Ordynator wraz z zastępcą cały dzień pracują we wspólnym z lekarzami Kliniki pokoju (ok. 2-3m2 powierzchni/lekarza). Troskliwi lekarze Kliniki "biegają" wokół chorych. J.Niedźwiecki wraz z wdzięcznymi pacjentami Kliniki

Krzysztof Krasuski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

zus
Łódź

miałam badanie w ZUS, mam bardzo pozytywną opinię o nim , nie tylko o lekarzu ,ale o czlowieku,jestem mu bardzo wdzięczna,Zofia

dr n. med. Andrzej Sękowski

Onkolog, Ginekolog położnik

Kopernika 4 (Hipokrates)
90-509 Łódź

Pan Dr obecnie przyjmuje w Londynie, przychodnia Panamedic. Obecnie jestem w ciazy i skorzystalam z uslugi Pana Doktora. Zupelna nieumiejetnosc wykonania USG w 12 tym tygodniu ciazy. Pan Dr mial trudnosci z lokalizacja plodu, nie sprawdzil tez tetna. Jestem zdegustowana.
Nie polecam. Lekarz u którego diagnoza trwa 7 długich miesięcy, kiedy już wiadomo co jest pacjentowi i jak go leczyć lekarz rezygnuje z dalszego leczenia i ratowania życia zasłaniając się złym stanem zdrowia pacjenta, zostawiajac go samemu sobie…
Opinia dodana przez: Robert

Barbara Hadacz

Ginekolog, Ginekolog onkolog

Łódź

Niestety moja opinia nie będzie pozytywna: arogancka i bardzo niesympatyczna pani Doktor. Stawiająca diagnozę , tylko na podstawie tego jaki ma humor i bez większego wywiadu z pacjentem.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Michał Wodzisławski

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

I Klinika Urologii
Łódź, ul.Żeromskiego 113
90-549 Łódź

Porażka chirurgiczna. Obecnie z częstochowskiego hospicjum i poradni chirurgicznej w Kłomnicach Młodo emerytowany specjalista z wielkim napisem na klacie dr n med To chyba jakieś nieporozumienie ?