dr n. med. Janusz Szeluga

Psychiatra

2,7

Pan dr Szeluga jest wybitnym fachowcem !!! Kilku innych lekarzy psychiatrów myliło się w diagnozie mojej choroby i leczenie było mylnie stosowane. Dopiero dr Szeluga postawił prawidłową diagnozę i bardzo dużo mi pomógł. POLECAM BT

POLECAM
BT

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u dr Szelugi. Ma ogromna wiedzę, co przekłada się na dobrą jakość leczenia. Raz się zdarzyło, że odebrał telefon, ale jakoś to przeżyłam. Jest człowiekiem nietuzinkowym, sympatycznym. Ze swojej strony gorąco polecam.

Człowiek z doświadczeniem i ogromna wiedzą.

Człowiek z doświadczeniem i ogromna wiedzą.

Lekarz bardzo dobr polecam, pomógł mi podnieść własną wartość jest profesjonalistą i wie co robi widać dokładnie w porównaniu do innych lekarzy który chcieli zapisywać leki jemu wystarczy ła rozmowa i nauczyła mnie odnalezienia siebie w samej sobie .

Podczas moich kilku wizyt lekarz odbieral caly czas telefony,smial sie z czegos,nie interesowal sie tym,ze ja wl;asnie zaczel;am mowic o traumatycznych przezyciach. Dwa razy przysypial podczas sesji,a raz zasnal,ze musialam zawolac glosniej by Pana doktora obudzic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie prowadzi kartoteki pacjentow,ani nie robi notatek co skutkuje tym,ze nie wie na nastepnej wizycie z jakim problemem pacjent przychodzi. Raz skrocil sesje do 30 minut,wzial pieniadze i wystawil mnie za drzwi, ktore zamknal gdy ja konczylam mowic o moich problemach.Skonczylam jak widac mowic za drzwiami do siebie.Nigdy wiecej do niego nie poszlam.

Podczas wizyty rozmawia przez komórkę, jak pacjent go nudzi to skraca wizytę,jest niecierpliwy wobec pacjenta,nie potrafi dobrać odpowiednich leków,nie mówi pacjentą że ma psychozę.Przez to co mi zapisał wylądowałem w psychiatryku w psychozie.Jak dobiera leki to musi korzystać z książki.Typ naukowca eksperymentującego na osobach chorych.Odradzam wizyty

brak zainteresowania pacjentem, ciagle odbieranie telefonow.

brak zainteresowania pacjentem, ciagle odbieranie telefonow.

Pan Doktor Janusz Szeluga jest naprawdę super specjalistą

Pan Doktor Janusz Szeluga jest naprawdę super specjalistą