dr n. med. Janusz Szyprowski

3,5
3,3
3,5
3,7

Świetny specjalista i super człowiek. Operował mi kolano i jestem bardzo zadowolona. Szkoda, że już go nie ma na Parkitce! Niech się Pan trzyma Panie doktorze.

Co do pana doktora Janusza Szyprowskiego nie mam absolutnie złego zdania. Jest super jako DOKTOR i jako CZŁOWIEK. Byłam operowana kilkakrotnie na moje schorzenia kolanowe jak był ORDYNATOREM w Blachowni. Polecam takiego ORTOPEDĘ wszystkim. Pozdrowienia od Grażyny z Lublińca panie DOKTORZE:)

Masakra, do tego pana nigdy w życiu!!! Nie polecam, podejście do pacjenta- zero, już nie mówię o umiejętnościach!

Dobry lekarz chorowałam rok na biodro u innych lekarzy i tylko zastrzyki a ból coraz gorszy u doktora Szyprowskiego byłam 2 razy i od razu ulga biore leki i jest mi znaczniej lepiej polecam

Jest to jeden z najlepszych lekarzy (Chirurg urazowy) w okolicy. co prawda opłaty które pobiera za wizyty są moim zdaniem za duże lecz warto inwestować w swoje zdrowie;Pan doktor operował mi tylko kolano lecz mimo to jestem bardzo zadowolona . Jest lekarzem bardzo kompetentnym, miłym oraz wzbudza ogromne zaufanie .

Jest to jeden z najlepszych lekarzy (Chirurg urazowy) w okolicy.
Jest lekarzem bardzo kompetentnym, miłym oraz wzbudza ogromne zaufanie .

TE KOMENTARZE PEWNIE NAPISAŁ SAM SOBIE PAN DOKTOR

TE KOMENTARZE PEWNIE NAPISAŁ SAM SOBIE PAN DOKTOR