dr hab. n. med. Janusz Woytoń

Ginekolog

Byłam pacjentką profesora jeszcze za czasów Jego pracy w szpitalu na Glinianej. Uratował mi życie. Zajął się mną "od serca". Kulturalny, delikatny, fachowiec najwyższej klasy!

Doskonały fachowiec,bardzo komunikatywny,tłumaczy na czym polega schorzenia,co zamierza zrobić i jak postepować,dostepny pod telefonem bez najmniejszego problemu.Jego spokój i opanowanie działa uspokająjąco na pacjenta a przynajmniej na mnie,wie co robi.POLECAM

Profesor Woytoń jest świetnym i bardzo doświadczonym specjalistą. Trafiłam do niego dwukrotnie po wizytach u innych lekarzy, którzy stwierdzili u mnie zapalenie przydatków. Profesor już w trakcie badania stwierdził że problemem jest co innego - nie ginekologiczne, co potwierdziło USG (z jajnikami wszystko w porządku). Minusem jest to że za każde dodatkowe badanie trzeba płacić np. USG - 90zł i i czekać w kolejce do gabinetu USG gdzie kierowane są pacjentki od jeszcze dwóch lekarzy.

Profesor Woytoń jest świetnym i bardzo doświadczonym specjalistą.

Moja mama jest juz od wielu lat pacjentka profesora Woytonia i mowi o nim zawsze w samych superlatywach! Bardzo dobry specjalista,wzbudza zaufanie, ma sympatyczne i mile podejscie do pacjentek.Lekarz godny polecenia.

bardzo dobry specjalista w dziedzinie ginekologi,potrafi wzbudzić zaufanie.

bardzo dobry specjalista w dziedzinie ginekologi,potrafi wzbudzić zaufanie.

Profesor podał mi lek który wywołał cystę na jajniku. Nie poinformował mnie o możliwych skutkach brania przepisanego mi leku. zawiedziona pacjentka

zawiedziona pacjentka

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Wrocław"?

WELLDENT Centrum Stomatologiczne

Kukuczki 5/9 I piętro
50-570 Wrocław
przychodnia
Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej J.G. Tarabuła s.c.
Św. Mikołaja 51/52
50-127 Wrocław