lekarz Janusz Wyjatek

Pediatra

Jest to znakomity Lekarz godny zaufania. Zawsze gotowy pomódz czy to w weekend czy w święta jeszcze nigdy nie zlekcewarzył mojego telofonu, a jak nie mógł odebrać to później oddzwonił. Zawsze wie jak zareagować i uspokoić rodziców. Polecam go serdecznie. Lekarz z powołaniem zadko sie juz takich spotyka :)

Doktor leczy mnie prawie od urodzenia, w porę postawił trafną diagnozę i nie doprowadził do wystąpienia u mnie poważnej choroby serca. Leczę się u niego cały czas, można na nim polegać w każdej chwili.

Super lekarz, super człowiek, nigdy nie odmówił wizyty czy to niedziela , czy swięta. Zawsze trafnie rozpoznał chorobę , a miałam u dzieci dwa powazne przypadki.Dzwoni ,pyta się jak przebiega choroba... Zawsze znajomym go polecam.

Jest to bardzo dobry lekarz, który jako nieliczny potrafi przyznać sie do błędu. Pan Doktor jest osobą o specyficznym poczuciu humoru i podejściu do ludzi dlatego należy do traktować z przymrużeniem oka, nie mniej jednak w przypadku problemu potrafi poswiecić sie pacjentowi a jesli sam nie potrafi pomoc skieruje do odpowiedniego fachowca .

Super lekarz, godny zaufania zawsze pogodny i miły. Tłumaczy zrozumiale chorobę, ma zaufanie do dzieci

Mimo wieliletniej praktyki, podejscie do pacjenta pozostawia wiele do życzenia. Chyba, że pacjent płaci gotówką i przyjedzie po lekarza swoim samochodem>