lekarz Janusz Wyjatek

Najlepszy lekarz jakiego znam zawsze pomocny, nigdy nie zbywa pacjenta w 2 minuty tłumaczy chorobę i sposób leczenia. Jest bardzo życzliwy i jak najbardziej godny polecenia zawsze niezawodny.

Z całego serca odradzam tego lekarza. Odkąd byłam dzieckiem nieustannie wypominał mi rzekomą nadwagę, której nigdy nie miałam. Gdy miałam 13 lat oznajmił, że wyglądam jakbym wykarmiła piersią dziesiątkę dzieci, karygodne podejście do pacjenta. Ostatnią kroplą w czarze goryczy było przepisanie przez niego leków na ostre zapalenie tchawicy i krtani, które zamiast pomóc jeszcze bardziej podrażniły moje drogi oddechowe i wylądowałam w szpitalu dławiąc się sina na posadzce. 0 wyjaśnienia dawkowania leków, 0 komunikacji, absolutny brak szacunku do pacjenta. Odkąd tylko weszłam w okres dojrzewania po prostu bałam się iść do lekarza, bo wiedziałam że usłyszę komentarz o moim biuście, który rzekomo wskazywał na otyłość i złe nawyki żywieniowe. Myślałam, że lekarz z takim stażem pracy powinien wiedzieć o zjawisku zwanym pokwitaniem i o tym, że różni ludzie mają różną budowę ciała. Dawno powinien iść na emeryturę, pożałowania godna etyka pracy.

Nie polecam doktora tylko kasa się liczy niemiły arogancki. Powinien już być na emeryturze A nie leczyć pediatra A 70%jego pacjentów to dorośli ludzie ŻENADA potem chcesz się dostać z dzieckiem A nie na numerów A w kolejce pod gabinetem kto dorośli!!!

Witam . Niestety nie mogę polecić Pana Janusza , ponieważ dziecko 2 letnie bylo na wizycie z gorączka i kaszlem a Pan nie przepisal żadnego antybiotyku tylko lek na zbicie goraczki i wziął 150 zl i byl nie przyjemny dla narzeczonej ktora sie spóźniła 5 min z dzieckiem to świadczy tylko i wyłącznie o lekarzu. Pierwszy i ostatni raz .

Doktor leczy mnie prawie od urodzenia, w porę postawił trafną diagnozę i nie doprowadził do wystąpienia u mnie poważnej choroby serca. Leczę się u niego cały czas, można na nim polegać w każdej chwili.

Super lekarz, super człowiek, nigdy nie odmówił wizyty czy to niedziela , czy swięta. Zawsze trafnie rozpoznał chorobę , a miałam u dzieci dwa powazne przypadki.Dzwoni ,pyta się jak przebiega choroba... Zawsze znajomym go polecam.

Jest to znakomity Lekarz godny zaufania. Zawsze gotowy pomódz czy to w weekend czy w święta jeszcze nigdy nie zlekcewarzył mojego telofonu, a jak nie mógł odebrać to później oddzwonił. Zawsze wie jak zareagować i uspokoić rodziców. Polecam go serdecznie. Lekarz z powołaniem zadko sie juz takich spotyka :)

Jest to bardzo dobry lekarz, który jako nieliczny potrafi przyznać sie do błędu. Pan Doktor jest osobą o specyficznym poczuciu humoru i podejściu do ludzi dlatego należy do traktować z przymrużeniem oka, nie mniej jednak w przypadku problemu potrafi poswiecić sie pacjentowi a jesli sam nie potrafi pomoc skieruje do odpowiedniego fachowca .

Mimo wieliletniej praktyki, podejscie do pacjenta pozostawia wiele do życzenia. Chyba, że pacjent płaci gotówką i przyjedzie po lekarza swoim samochodem>

Super lekarz, godny zaufania zawsze pogodny i miły. Tłumaczy zrozumiale chorobę, ma zaufanie do dzieci