lekarz Janusz Wyrwalski

Pulmonolog, Pediatra

2,9

chamski wulgarny jeśli ktoś chce aby jego dziecko usłyszało od lekarza ,,wariatka ,bo się wstydziła...czy pierwszy raz w życiu słyszałam od lekarza KUŹWA .TAK POWIEDZIAŁ PRZY DZIECKU ...ODRADZAM JAKI KOL WIEK KONTAKT Z TYM PSEUDO LEKARZEM

Jest świetnym lekarzem chodzę z 2 letnią córką lekarz jak mało takich.I w szpitalu miałam styczność z Panem doktorem i na prawdę polecam

ten lekarz w ogóle nie ma podejścia do dzieci, jest nieuprzejmy na mojego 3 letniego syna nakrzyczał i pod drzwiami postawił za to że nie chciał siedziec na krzesle ale to chyba logiczne ze takie dziecko nie wysiedzi na dodatek zarzucil mi ze nie umie postepowac z wlasnym dzieckiem nawet za bardzo nie dopuscil do glosu zeby konkretnie opowiedziec o chorobie dziecka zalosny lekarz nigdy wiecej do niego nie pojde

Moje dziecko miało kleszcza.Zgłosiłam się do szpitala i pech chciał on miał dyżur.Nawet nie obejrzał dziecka, wyśmiał mnie,że od lat kąsają nas kleszcze i nikt z tego powodu nie robi takiego "halo" po czym odszedł bez słowa....okazało się,że kleszcz był zarażony i wystąpił rumień wędrujący....(dobrze,że poszłam do innego lekarza).Omijam tego"lekarza" szerokim łukiem....!

Pierwszy lekarz na drodze mojej choroby który zaczął mnie leczyć a nie eksperymentować.

Bardzo mądry człowiek i bardzo kompetentny lekarz. Godny polecenia

Bardzo mądry człowiek i bardzo kompetentny lekarz. Godny polecenia

ten lekarz ma zbyt rutynowe podejście, ignorował niektóre objawy chorobowe twierdząc, że to nic takiego, teraz leczę się gdzie indziej i nie mam już takich problemów ze zdrowiem jak kiedyś. nie wróciłabym do niego z powrotem

W porządku facet. Po pół roku leczenia dziecka u różnych specjalistów, w koncu on postawił trafną diagnozę i zaordynował leczenie takie jak trzeba. Polecam!