lek. dent. Jarosław Chudzik

Pierwsza plomba nie można było nią zagryzać i przykry zapach . Druga plomba lekka poprawa ale pojawiający się brzydki zapach i wypadła . Trzecia wykonana w ramach gwarancji ale to samo co druga . Zapłaciłem za dwie plomby a efekt nie do przyjęcia . Za każdą wizytą namolne i nachalne namawianie do wykonania mostku tylko że najpierw jak się bierze pieniądze to trzeba umieć wykonać plombę . Ciekawe jak na tym bolącym przy zagryzaniu zębie , nieumiejętnie wyleczonym miał by być zamocowany mostek ? Znajoma dentystka (była wtedy chora) po obejrzeniu zęba stwierdziła że ten mostek nie wytrzymał by jednego roku bo ząb jest za słaby . Chodziło tylko o to abym w gabinecie zostawił około 1500-2000 PLN . Całkowicie nie polecam

Polecam usługi Pana Doktora. Profesjonalizm, uśmiech, przyjazny stosunek, otwartość na sugestie. To samo odnosi się do Pań techników, P Rejestratorki. Wykonywałam tu duży ubytek protetyczny. Efekt nawet lepszy od tego, który sobie wyobrażałam. B serdecznie polecam. Maria Wodzyńska