lekarz Jarosław Goździk

Ginekolog położnik, Endokrynolog

2,6

Nie polecam tego lekarza. Nie jest miły. Powiedziałabym, że jest nieuprzejmy. Ocenia innych lekarzy podczas wizyty. Za dużo bierze za wizytę prywatną.

nie polecam. straszy i zaleca zbędne badania (odpłatne oczywiście)laboratoryjne w jednym z wieluńskich laboratoriów

Jest bardzo nieuprzejmy ,wręcz chamski.Brak jakiejkolwiek delikatności. Nie polecam,

Kawał chama. Potrafi tylko straszyć i wyśmiewać.Nie polecam nikomu.

Kawał chama. Potrafi tylko straszyć i wyśmiewać.Nie polecam nikomu.

Nie byłam zadowolona po wizycie. Jest on często zarozumiały. Nie polecam.

Nie byłam zadowolona po wizycie. Jest on często zarozumiały. Nie polecam.

cóż, Pan dr Goździk prowadził moją trzecią ciążę. Uważam, że jest dobrym specjalistą, co prawda kilka razy chciałam w trakcie z niego rezygnować, ponieważ jest niepurzejmy, zarozumiały i arogancki ale jest dobrym lekarzem drogie Panie, a to w sumie najważniejsze. Wizyty u lekarza nie mają celów towarzyskich:) Pozdrawiam Pana doktora i życzę sukcesów zawodowych i osobistych:)

Byłam u pana doktora tylko raz i jestem braczej niezadowolona.

Byłam u pana doktora tylko raz i jestem braczej niezadowolona.

Uważam, że jest bardzo dobrym specjalistą. Do Pana dr-a trafiłam dość dawno temu po nieudanych diagnozach i leczeniu innego lekarza. Gdyby nie pan Dr Goździk to nie wiem jak to by ze mną było teraz. Jestem mu bardzo wdzięczna, bo również dzięki niemu zaszłam w ciążę i jestem już w 8 m-cu. Polecam Pana Dr-a każdemu, bo poleciłam Go już swoim znajomym które również do niego przychodzą na wizyty i są b. zadowolone.

Jestem jego pacjentką i uważam, że jest dobrym specjalistą.

Jestem jego pacjentką i uważam, że jest dobrym specjalistą.

Byłam u niego tylko raz za namową koleżanki (podkreślała że bardzo dobry i wogóle zna sie na rzeczy). Wizyta mnie bardzo zawiodła, kawał chama i nic poza tym. Leżąc po porodzie w szpitalu, też się nasłuchałam różnych opinii i ani jedna nie była pozytywna na jego temat.