lekarz Jarosław Jabłoński

Ortopeda

Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie, wykonywał u mnie artroskopie kolana. Wszystko dokładnie i rzetelnie wyjaśnił przed zabiegiem i po. Odpowiada szczegółowo i fachowo na wszystkie pytania. Nie zbywa pacjentów, zawsze jest dla nich kulturalny, miły, uprzejmy, życzliwy a takie cechy u większości lekarzy to niestety rzadkość. Generalnie lekarz z powołania i świetny fachowiec, oby takich lekarzy więcej w naszej służbie zdrowia.

Kiedy inni lekarze chcieli mi odciąć nogę nie widząc szansy, dr. Jabłoński podjął się operacji. Poskładał wszystko, tak, że dzisiaj mogę bezproblemowo chodzić.

Zna się na rzeczy. Jest świetnym ortopedą

Zna się na rzeczy. Jest świetnym ortopedą