lekarz Jarosław Jakubski

Psychiatra

Bardzo dobry, życzliwy i kompetentny psychiatra. Mimo, że jestem osobą niepełnosprawną na wózku inwalidzkim, on nie patrzy na mnie przez ten pryzmat, lecz potraktował jak normalnego pacjenta któremu trzeba pomóc rozwiązać problem i poukładać psychicznie. Z przyjemnością udam się na wizytę kontrolną w umówionym terminie. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze. Jarosław z Zielonej Góry

Bardzo dobry lekarz, potrafi wysłuchać i zrozumieć problem. dzięki niemu czuję się dużo lepiej!! Uprzejmy i nie wyśmiewający się z człowieka. ;)) Polecam

naprawde warto wybrac tego psychiatrę, po rozmowie z doktorem jakby kamien spadl z serca. Widac ze zalezy mu aby naprawde pomoc pacjentowi. z chęcią udam sie do niego na wizyte kontrolną. Polecam!!!

Trafiłam do szpitala na Oddział psych.po próbie samobójczej.Dyżur miał dr.J.Jakubski.przyjął mnie na oddział po długiej rozmowie.Na oddziale, pod jego opieką pozostałam miesiąc.Jego uprzejmość,kompetencje,ogromne zainteresowanie moim problemami przekonały mnie że warto żyć.Wiem że samobójca to nie wariat ,to człowiek zniszczony przez drugiego człowieka.Dziękuje Panie Doktorze Pacjentka. -.

Dobry diagnostyk.Osobowość sprzyjająca wykonywanemu zawodowi.Profesjonalizm "według procedur".Wszystkim polecam a samego Pana J. serdecznie pozdrawiam :)