dr n. med. Jarosław Janeczko

3,7
3,9
3,9

Tą opinię postanowiłam napisać, by w pewien sposób ostrzec innym przed pojsciem do tego lekarza, jesli chca skorzystac z dofinansowaneo in-vitro. Wybralismy sie z mezem do Parens do Pana Janeczko. Pelni nadzieji, ze po kilku latach staran, nieudanych inseminacji w koncu invitro bedzie w naszym zasiegu (refunndacja przez panstwo). Pierwsza wizyta u pana doktora w pelni optymistyczna. Jestesmy prawie zakwalifikowani tylko musimy wykonac kilka standardowych badan przed cala procedura. Wyniki wyszly super wiec wybralismy sie na kolejna wizyte a tu niespodzianka! Niestety ministerstwo zazyczylo sobie 4 inseminacji zanim przystapi sie do IVF... Bylismy zalamani ale nie dalismy sie i przystapilismy do 2 inseminacji ktorych nam brakowalo. No i wtedy kolejna niespodzianka, ministerstwo zazyczylo sobie kolejnych 2 czyli lacznie 6... Wtedy skonczyla sie nasza cierpliwosc, bo w koncu nie ma tego zapisu w regulaminie dofinansowania. Napisalismy do ministerstwa i naszego bociana i otrzymalismy odpowiedz, ze nie ma nic takiego jak obowiazkowa ilosc inseminacji.... wrecz podali nam informacje, ze najnowsze badania dowodza ze inseminacje maja podobne prawdop. jak naturalne poczecie... Rszte sami sobie dopowiedzcie...

Początkowo jak zaczęłam leczyć u doktora niepłodność byłam niepewna wizyt. Doktor niewiele tłumaczył. Z czasem, po wykonaniu badań, kiedy przystapilismy do leczenia okazał się w pełni profesjonalista. Jedynie co można zarzucić to brak czasu na rozwinie wątpliwości pacjentek. Ale, na dobrego lekarza dziś trzeba czekać.

Fachowiec!!! zna się na tym co robi nie owija w bawełnę tłumaczy wszystko co i jak... Nie wyciąga kasy tak jak inni... Polecam z czystym sumieniem

Nie wyciąga kasy tak jak inni...
Polecam z czystym sumieniem

Bardzo dobry specjalista, godny polecenia wszystkim kobietom starającym się o dziecko. Dzięki Niemu po wielu latach leczenia mam zdrowego dzidziusia. Dziękuje Panie Doktorze!

Wspaniały lekarz i człowiek pośiada niesamowitą wiedze. Dzięki Doktorowi mamy dwoje wspaniałych dzieci.Polecam Zawsze i Wszędzie.!!!

Bardzo dobry specjalista, prowadził dwie moje ciąże. Uprzejmy taktowny. jedyna wada to to że nie pracuje w zadnym szpitalu

pełen profesjonalizm, wysoka kultura osobista, konkretny a przy tym przesympatyczny człowiek. Będę go polecać wszystkim.

POLECAM!!!SPECJALISTA W 100% Uważam ze jest to bardzo dobry specjalista, najlepszy w swojej dziedzinie jeśli chodzi o leczenie niepłodności. Traktuje pacjentki bardzo dobrze, podchodzi do problemu całościowo.

POLECAM!!!SPECJALISTA W 100%

jestem w ciąży dzięki niemu,zawsze spokojnie udzielał odpowiedzi,był miły,

jestem w ciąży dzięki niemu,zawsze spokojnie udzielał odpowiedzi,był miły,

najchętniej robi natychmiast IVF nie zwazając na wyniki badań, liczy sie tylko kasa - OSTRZEGAM!!!! Powinno sie mu zabronic wykonywania zawodu bo robi świadomie krzywde ludziom pragnącym miec dziecko i szukającym fachowej pomocy.