dr Jarosław Kacprzak

Internista, Lekarz rodzinny

Porządnie, fachowo bez owijania w bawełnę, dobrze wyjaśnia naturę problemu i choroby. Serdecznie polecam.

Jestem pacjentką Pana Doktora od kilku lat w Justynowie. Doskonały fachowiec, nieomylnie ordynuje mi leki, uprzejmy, nigdy nie zbywa pacjenta, z zaangażowaniem podchodzi do każdego problemu. Osobiście nie zmienię na innego lekarza

Jetem pacjętka Pana doktora od kilku lat w przychodni w Justynowie.Kompetentny ,kulturalny i zawsze pomocny porostu lekarz z powołaniem .Polecam każdemu gdyż uważam ,że jest to lekarz ,któremu w 100% można zaufać . Ela K.D

Ela K.D

jestem bardzo zadowolony z wizyt u pana doktora jego podejscie do pacjenta jest kompleksowe duza kultura osobista zawsze za ordynuje wlasciwe leki na moje dolegliwosci polecam adam

Gorąco polecam, lekarz oddany swojej pracy

Gorąco polecam, lekarz oddany swojej pracy

Jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty u Pana doktora. Zawsze znajdzie odpowiedni lek dla mojej chorowitej córeczki. Ma dobre podejście do dzieci. Gorąco polecam lekarza jak i samą przychodnę w Justynowie