lekarz Jarosław Lasota

Beznadziejny lekarz, przyjmujący w SOR w Końskich jako "ortopeda" prawie umie odczytać zdjęcie RTG, nie rozpoznał złamania palca stopy. Na resztę urazów(np naderwane więzadła) najlepszy jest altacet... Serdecznie polecam osobom o dużej ilości cierpliwości, wolnego czasu i masochistom.

bardzo fachowo przeprowadzona oeracja przepukliny jestem zadowolony inie mam teraz zadnego klopotu z ta dolegliwoscia mimo mojego wieku 85 lat z powazaniem jan mularczyk

Zdumiały mnie komentarze zamieszczone tu wcześniej!Czyżby pan doktor osobiście zadbał o pochlebne opinie na swój temat?Moje doświadczenia mogę podsumować krótko-brak efektów leczenia,przepisywanie nieskutecznych leków w celu powtórnej wizyty ,za to ogromne parcie na zarabianie pieniędzy i zalecanie wizyt we własnym prywatnym gabinecie!Namawiam potencjalnych pacjentów -wszędzie tylko nie tu!

Jeden z najlepszych lekarzy w Końskich, jeśli chodzi o chirurgię :)

Jeden z najlepszych lekarzy w Końskich, jeśli chodzi o chirurgię :)

Po prostu fantastyczny lekarz, nawet nie wiedziałem, kiedy było po zabiegu, zostału mi tylko kamyki. Łagodny, spokojny, rzeczowy - słowem super!