dr Jarosław Marszałek

Urolog

super lekarz ,szybka i trafna diagnoza w moim przypadku guz jadra zabieg usunięcia przeprowadził bardzo sprawnie wszystko goi się bardzo dobrze . wszystkim polecam.

Tylko takich lekarzy spotykać na swojej drodze.Kompetentny, rzeczowy, wszystko wytłumaczył .Gorąco mogę go polecić każdemu kto zapyta o bardzo dobrego urologa.Tak trzymać panie doktorze

Świetny fachowiec,kompetentny życzliwy i na pewno pomoże,gdyż profesjonalnie podchodzi do pacjenta.Lekarz z powołania przy tym bezinteresowny Polecam!!!

Bardzo dobry urolog, sympatyczny i szczery człowiek. Bardzo mi pomógł, szybkie dobre decyzje.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjeta, specjalista jakich mało

Bardzo profesjonalne podejście do pacjeta, specjalista jakich mało

Lekarz z powołania.Uczciwy i kompetentny -słowem specjalista w swoim fachu.Przyjazny dla pacjentów -godny polecenia.