lekarz Jarosław Masłowski

Laryngolog

Bardzo dobry lekarz. Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Syn (4 lata) bez problemów pozwala na badanie uszu, nosa i gardła, u innych lekarzy tak nie było. Nawet po wykonaniu zabiegu usunięcia III migdała syn nadal żywi duże zaufanie do pana doktora. Jesteśmy bardzo zadowoleniu z jego profesjonalnej opieki. Lekarz godny polecenia

Polecam jak najbardziej podejście do dzieci super moja 5 letnia córeczka w ogóle się nie bala chociaż przeszła zabieg wycięcia trzeciego migdała i podcięcie bocznych z czystym sumieniem polecam :)

Leczę się u doktora od dłuższego czasu jestem po 3 operacji i jestem zadowolona.Lekarz bardzo kompetentny i uprzejmy,zawsze ma czas żeby porozmawiać z pacjentem i pomóc.Lepiej nie mogłam trafić.

Byłam przyjęta z dzieckiem przez lekarza za pośrednictwiem izby przyjęć (zapalenie ucha, w niedzielę), lekarz dokładnie zbadał dziecko, był bardzo cierpliwy, nie było zniecierpliwienia ze strony lekarza (czego nie można powiedzieć o lekarzu ogólnym który nas przyjął w izbie przyjęć jak intruzów, którzy zakłucają mu spokój i odpoczynek w pracy). Korzystałam też z wizyty prywatnej i takie samo wrażenie: kompetencja, cierpliwość, spokój, bez zbędnego dramatyzowania, a przede wszystkim można umówić się na wyzytę i nie czekać w kolejce.

Pan Ordynator jest po prostu CZŁOWIEKIEM - doskonały fachowiec, który rozmawia z pacjentem. Pozdrawiam z Jeleniej Gory

Byłem na oddziale otolaryngologi w szpitalu w Lubaniu.Uważam że nie mogłem lepiej trafić jestem zachwycony profesjonalizmem tego oddziału.Miałem zabieg pod narkozą przebiegł bez zarzutu i opieka na 6 .Bardzo bardzo dziękuje P.Doktorze Masłowski.Waldemar W.Jelenia Góra

Bardzo dobry specjalista ! Polecamy szczerze. Jagoda i Mama :)

Bardzo dobry specjalista ! Polecamy szczerze.
Jagoda i Mama :)

polecam naprawdę dobry fachowiec podchodzi do pacjęta jako człowiek nie lekarz stara się wytłumaczyć przycynę nawet zawinioną przez samego chorego np. palenie tytoniu i nawet gdy wie że pacjent pali napewno nie odmówi porady

wie że pacjent pali napewno nie odmówi porady

Bardzo doby lekarz. Polecam gorąco. KOMPETENCJA I GRZECZNOŚc A PRZEDEWSZYSTKIM KOMPETENTNOŚ.

LEKARZ BARDZO MILY,MOJA CORKA DALA MU SIE ZBADAC BEZ ZADNEGO PROBLEMU, PODCHODZI DO DZIECI ZE SPOKOJEM. JEST NAPRAWDE SWIETNYM FACHOWCEM.POLECAM WSZYSTKIM

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Lubań"?

Prywatny Gabinet Laryngologiczny

59-900 Zgorzelec
Gabinet specjalistyczny
Torowa 12
59-800 Lubań
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROMED" Sp. z o.o.
ulica Różyckiego 6
58-506 Jelenia Góra