Filtruj specjalizacje

Opinia dodana przez: Maria

Prywatny Gabinet Laryngologiczny
Kwiatowa 19
59-800 Lubań

Bardzo miły sympatyczny i konkretny lekarz a do tego znakomity specjalista w swojej dziedzinie. Bardzo miło wspominam pobyt w szpitalu w Zgorzelcu na oddziale otolaryngologii gdzie leżałam ponad dwa miesiące temu z powodu ostrego zapalenia zatok czołowych a którego Pan doktor jest ordynatorem. Na oddziale panuje miła i przyjazna dla pacjenta atmosfera. Zarówno pielęgniarki jaki i lekarze z Panem Doktorem Zatońskim na czele to cudowni ludzie wykonujący swoją pracę z powołaniem. Z całego serca dziękuję za wspaniałą opiekę i życzliwość. Anna Sz.

Opinia dodana przez: Anna Szafrańska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Vita" Praktyka Lekarska Kazimierz Kawecki
7-mej Dywizji 12
59-800 Lubań

Polecam jak najbardziej podejście do dzieci super moja 5 letnia córeczka w ogóle się nie bala chociaż przeszła zabieg wycięcia trzeciego migdała i podcięcie bocznych z czystym sumieniem polecam :)

NZOZ Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Sp. z o.o.
Zawidowska 4
59-800 Lubań

Bardzo ciężko ocenić mi Pana doktora, ponieważ jest bardzo uprzejmy, potrafi dobrze wytłumaczyć chorobę i sposób leczenia, jednak nie przeprowadził żadnych badań oprócz badania słuchu. Nie skierował mnie też na inne badania, zarzucam więc brak odpowiedniej kompetencji i kompleksowego podejścia.

Opinia dodana przez: Kasia

NZOZ Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Sp. z o.o.
Zawidowska 4