lekarz Jarosław Pietreńczuk

Najlepszy lekarz pod słońcem. Ma czas , nie spieszy się. Przeprowadza dokładny wywiad. Potrafi odpowiednio dobrać leki, dzięki czemu pacjent nie staje się "królikiem doświadczalnym" Zawsze uśmiechnięty dzięki czemu pacjent czuje się jak człowiek , a nie jak intruz. Śmiało mogę go polecić każdemu.

To mój lekarz pierwszego kontaktu. To właśnie do niego udaję się gdy zachoruję. Ma dużo empatii i zrozumienia dla problemów pacjentów. Kompetencja i powszechna wiedza medyczna to jego atuty. Jest też bardzo sympatycznym człowiekiem. Polecam każdemu, kto chce być pod najlepszą opieką medyczną