lekarz Jarosław Pietreńczuk

Przede wszystkim super człowiek. Nie znam drugiego tak empatycznego lekarza. Skuteczny, znający się na swojej pracy, świadomy problemów naszych obecnych czasów. Bardzo się cieszę, że udało mi się znaleźć takiego lekarza. Mega polecam i dziękuję.

Świetny jako lekarz i jako człowiek. Potrafi bardzo dobrze pokierować pacjentem i dobrać odpowiedni sposób leczenia, to jako lekarz a jako człowiek buduje zaufanie i doskonałą relacje. Polecam w 100 procentach.

Pan Jarosław Pietreńczuk to bardzo konkretny lekarz, podejmuje decyzje sprawnie i skutecznie. Jest też bardzo sympatyczny, przyjacielski. Jasno wytłumaczy i przekona, podpowie też, gdzie najwygodniej zrealizować zlecone badania. Jestem nieustająco zadowolona i zawsze staram się do niego trafić. Pozdrawiam Pana Doktora!

Najlepszy lekarz pod słońcem. Ma czas , nie spieszy się. Przeprowadza dokładny wywiad. Potrafi odpowiednio dobrać leki, dzięki czemu pacjent nie staje się "królikiem doświadczalnym" Zawsze uśmiechnięty dzięki czemu pacjent czuje się jak człowiek , a nie jak intruz. Śmiało mogę go polecić każdemu.

To mój lekarz pierwszego kontaktu. To właśnie do niego udaję się gdy zachoruję. Ma dużo empatii i zrozumienia dla problemów pacjentów. Kompetencja i powszechna wiedza medyczna to jego atuty. Jest też bardzo sympatycznym człowiekiem. Polecam każdemu, kto chce być pod najlepszą opieką medyczną