Polecam wszystkim bardzo pana doktora od 9 lat jak leczy moją rodzinę nie było pomyłki w diagnozach a do tego sympatyczny i zawsze wszystko wytlumaczy jak należy po prostu super lekarz kto skorzysta z usług pana doktora na pewno będzie zadowolony pozdrawiam i życzę dużo zdrowi

Super lekarz ! Polecam z całego serca i dzieciom i dorosłym , fachowiec w swojej dziedzinie i lekarz z powołania , kto do niego trafi na pewno będzie zadowolony .

Bardzo miły i serdeczny człowiek z poczciem humoru swoją pracę traktuję jako pasję i wykonuje ją z przyjemnością. Zawsze trafne diagnozy oraz dobrze dobrane lekarstwa. Znam i korzystam z jego usług od przeszło 10 lat i złego słowa nie mogę powiedzieć. Polecam p. Jarka :-)

Dr Rymaszewskiego znam od 16 lat.Jest świetnym lekarzem rodzinnym. Wyciągnął mnie z poważnych kłopotów zdrowotnych. Szkoda, że już nie jeździ na wizyty domowe.Ale jak długo można poświęcać się kosztem rodziny....

najlepszy lekarz rodzinny jakiego znam. Bardzo dobry diagnosta,profesjonalny a jednocześnie wspaniały człowiek,wszystkim polecam.

bardzo miły człowiek, wie co robi i jaką postawić diagnozę; ma odpowiednie podejście zarówno do dzieci, jak i do dorosłych; moja 4 miesięczna córeczka wpatrzona była w doktora i ciągle się do niego uśmiechała, nawet podczas badania:))) tak więc polecam gorąco:)))

Lekarza poleciła mi znajoma. Byłam z chorą córeczką. I jestem pod wrażeniem. Lekarz kompetentny, uprzejmy i przede wszystkim skuteczny.

Zdecydowanie polecam doktora Rymaszewskiego. Jest niezwykle dociekliwy, nie zadowala się byle badaniem, zawsze chce poznać przyczynę problemu, nie leczy powierzchownie. Świetny specjalista, polecam serdecznie.

Znam go od 20 lat. Jest kompetentny, wzbudza zaufanie, zdecydowanie zna sie na tym co robi, godny polecenia pediatra. Ma czas dla pacjenta.

lekarz godny zaufania, życzenie pacjentów aby wszyscy lekarze tak podchodzili do swojej pracy.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Bydgoszcz"?

Marta Opolska

Lekarz rodzinny