lekarz Jarosław Saczonek

U doktora jestem który raz z kolei, poleciła mi go koleżanka, jestem we wczesnej ciąży i nie wyobrażam sobie iść do kogoś innego. Doktor jest miły, jest z nim świetny kontakt, oddzwania, odpisuje na SMS, zwolnienia wysyła mailem. Bez potrzeby nie wzywa do gabinetu. Mam za sobą jedną straconą ciążę pozamaciczną, doktor podchodzi do mnie jak do ciąży zagrożonej, jest troskliwy i poświęca dużo czasu. Przy tym jest konkretny i od razu skierował mnie na badania. Polecam doktora.

No raczej nie jest to lekarz godny polecenia pod względem rozmowy na temat dolegliwości. Bijący w oczy brak kompetencji. Wazniejsze na wizycie jest dla niego lansowanie się z firmowym sprzętem, pisanie smsów z żoną, sprzedaż mydła!!! Jakies nieporozumienie.

Najlepszy ginekolog, u którego byłam. A kilku już odwiedziłam. Polecam wszystkim!!!! Atmosfera jest bardzo wyluzowana, doktor konkretny. Polecam wszystkim. I i Pan Saczonek, nie traktuje nikogo z góry. Poświęca bardzo dużo czasu dla pacjentek. Polecam.

Ja leczę się u Doktora Saczonka już kilka lat. Walczyliśmy z moją niepłodnością i po raz drugi jestem dzięki Panu Jarkowi w ciąży. Także polecam go wszystkim Paniom, które starają się o dziecko i nie tylko.

jeeeeeeeeeeeest super, jedyny lekarz w Działdowie, który wie jak pomóc Polecam

jeeeeeeeeeeeest super, jedyny lekarz w Działdowie, który wie jak pomóc Polecam

Jest grzeczny, miły i taktowny. Udziela wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania.

Bardzo dobry lekarz, zawsze otwarty dla pacjentki nawet wtedy kiedy nie ma już limitu. Świetnie tłumaczy i dużo poświęca czasu na wizytę. Polecam szczególnie młodym dziewczynom, bo jest to młody lekarz z super podejściem. Wizyta u niego nie jest stresująca.