dr Jarosław Siembieda

Nefrolog

2,2
2,2
2,5

Masakra, miałam wrażenie, że rozmawiam z kimś pijanym, albo nierozgarniętym(teleporada) ciężko go zrozumieć, nie słucha co się do niego mówi, jakieś głupie teksty, śpiewa sobie, jak jeszcze kiedyś będę musiała skorzystać z usług lekarza to na pewno nie tego. Z całego serca nie polecam

Najbardziej nie ogarnięty lekarz jakiego znam. Ciężko się z nim dogadać, nie zna podstawowych chorób XXIw. Juz o badaniach nie mowiac. Mocno oderwany od rzeczywistosci, nie pomaga za grosz pacjentowi. Mam nadzieje, ze nigdy wiecej na niego nie trafie. Czlowiek z ktorym kompletnie nie da sie dogadac.

Zakręcony lekarz. Śpiewa, tańczy, rzuca hasłami które nie przystają na lekarza "a piersiątka Panią nie bolą" albo "bryka Pani jutro do domu". Nie przejmuje się pacjentami,nie słucha ich i nie poświęca im żadnej uwagi.

z mojego punktu widzenia pod kazdym wzgledem wyjatkowo przyjazny pacjentowi specjalista wdziecznyy pacjent

Na wizycie nie słucha co się do niego mówi. Przyjmuje taśmowo odfajkować następny.

Bardzo miły i kompetentny lekarz, potrafi słuchać pacjenta i odpowiednio dobrać leki, zawsze ma cas i jest cierpliwy