lekarz Jarosław Smela

Psychiatra

mówisz i masz konkretny i fachowy zajmuje się ustaleniem problemu i diagnoza jest bardzo trafna - przynajmniej w moim przypadku bardzo polecam

Bardzo dobry lekarz. Leczę się u niego 6 lat. Wzbudza zaufanie. Jest kompetentny. Można na nim polegać. Odczuwa współczucie i zrozumienie stanu pacjenta. Poświęca dużo uwagi pacjentowi. Lubi swoją pracę. Cieszy się, gdy leczenie odnosi skutek. Martwi się, gdy leczenie jest nieskuteczne. Ma wysokie kwalifikacje. Potrafi odczuwać empatię. Nigdy się nie poddaje w leczeniu pacjenta.

Dzięki niemu moje życie zmieniło się na lepsze, dużo mu zawdzięczam.

Dzięki niemu moje życie zmieniło się na lepsze, dużo mu zawdzięczam.

Wspaniały specjalista, zawsze otwarty na problemy i potrzeby pacjentów. Osoba, która potrafi dać człowiekowi nadzieję i powrót chęci do życia na pełnych żaglach. Kiedy wszystkie inne specjalizacje lekarskie nie mogły znaleźć przyczyny moich dolegliwości, właśnie Pan Doktor okazał się ostatnią (trafioną) deską ratunku. Dziękuję za pomoc i życzę dużo zdrowia.

Najlepszy lekarz na jakiego kiedykolwiek trafilam. Pomogl mi w bardzo ciezkiej sytuacji zyciowej, doslownie "postawil" na nogi. Uprzejmy, kulturalny. Nigdy nie odmowil pomocy, mozliwosc kontaktu doslownie 24h na dobe. Zdecydowanie polecam!

fachowiec, a przez to też porządny Człowiek

fachowiec, a przez to też porządny Człowiek

Mam problem alkoholowy. Wyrażnie powiedziałam to panu doktorowi, ponieważ, kiedy jeszcze byłam czynną alkoholiczką trafiłam do niego z depresją i lękami. Nie wiedziałam, że to skutek alkoholizmu. Przepisał mi leki antydepresyjne, które powodują bardzo uboczne skutki, nie kierując mnie dalej do Ośrodka Uzależnień. Ale poszłam sama, leczę się, nie piję. Te leki wyrzuciłam. Stało się to dopiero po roku, kiedy choroba się pogłębiła. Szkoda, bo staciłam rok. Pan doktor bardziej mówił o swoich problemach niż skupiał się na mnie. Z tego wzgledu nie polecam tego lekarza. Ale nie mam też ...

Mam problem alkoholowy. Wyrażnie powiedziałam to panu doktorowi,
o swoich problemach niż skupiał się na mnie. Z tego wzgledu nie polecam tego lekarza. Ale nie mam też żalu. Są zwykli rzemieślnicy i talenty. Trafiłam na pierwszego.

najlepszy lekarz!:) polecam:) miły, uprzejmy, zna się na tym co robi, nie jest rutyniarzem jak wielu innych

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek, dający dużą nadzieję na powrót do zdrowia, godny zaufania, od lat leczy mojego męża z zadowalającym skutkiem, nigdy nie odmówił pomocy, zawsze możemy na niego liczyć. Barbara Noworol

Barbara Noworol

Naprawdę polecam tego lekarza!Nie odmówił mi pomocy gdy byłam w nagłej potrzebie,bo z nerwicą jest jak z bólem zęba.Bardzo miły i ludzki -tak po prostu czego, nie spotyka się często...

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Opole"?

Opole

Wodzisław Śląski