lekarz Jarosław Smela

Psychiatra

Naprawdę polecam tego lekarza!Nie odmówił mi pomocy gdy byłam w nagłej potrzebie,bo z nerwicą jest jak z bólem zęba.Bardzo miły i ludzki -tak po prostu czego, nie spotyka się często...

Mnie bardzo odpowiada i korzystam z jego usług od 2006 r.

Mnie bardzo odpowiada i korzystam z jego usług od 2006 r.

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek, dający dużą nadzieję na powrót do zdrowia, godny zaufania, od lat leczy mojego męża z zadowalającym skutkiem, nigdy nie odmówił pomocy, zawsze możemy na niego liczyć. Barbara Noworol

Barbara Noworol

Przez dłuższy czas leczyłam się u Pana doktora wzbudzał moje zaufanie, a potem nastąpiło WIELKIE rozczarowanie, po kolejnej zmianie leków mój organizm źle zareagował, miałam duszności, kołatania serca, sztywnienie szczęki. Dzwoniąc do Pana doktora odebrał tel mówiąc żeby brać dalej leki, a kiedy po drugiej dawce poczułam się jeszcze gorzej, chciałam zasięgnąć porady to Pan doktor już nie odbierał telefonu ode mnie. Czy taki lekarz jest godny zaufania? Leczy jak się płaci a jak nie to go nie ma.

Przywrócił mi wiarę w życie, pomógł mi przetrwać najtrudniejsze chwile w depresji. Zdecydowanie polecam.

Fajny lekarz ,godny polecenia.Mozna mu zaufac

Fajny lekarz ,godny polecenia.Mozna mu zaufac

Wspaniały specjalista, zawsze otwarty na problemy i potrzeby pacjentów. Osoba, która potrafi dać człowiekowi nadzieję i powrót chęci do życia na pełnych żaglach. Kiedy wszystkie inne specjalizacje lekarskie nie mogły znaleźć przyczyny moich dolegliwości, właśnie Pan Doktor okazał się ostatnią (trafioną) deską ratunku. Dziękuję za pomoc i życzę dużo zdrowia.

bardzo profejonalny i zaufany lekarz, do przypadku mojej rodziny podszedł kompetentnie i rozwiazał problem.

Mam problem alkoholowy. Wyrażnie powiedziałam to panu doktorowi, ponieważ, kiedy jeszcze byłam czynną alkoholiczką trafiłam do niego z depresją i lękami. Nie wiedziałam, że to skutek alkoholizmu. Przepisał mi leki antydepresyjne, które powodują bardzo uboczne skutki, nie kierując mnie dalej do Ośrodka Uzależnień. Ale poszłam sama, leczę się, nie piję. Te leki wyrzuciłam. Stało się to dopiero po roku, kiedy choroba się pogłębiła. Szkoda, bo staciłam rok. Pan doktor bardziej mówił o swoich problemach niż skupiał się na mnie. Z tego wzgledu nie polecam tego lekarza. Ale nie mam też ...

Mam problem alkoholowy. Wyrażnie powiedziałam to panu doktorowi,
o swoich problemach niż skupiał się na mnie. Z tego wzgledu nie polecam tego lekarza. Ale nie mam też żalu. Są zwykli rzemieślnicy i talenty. Trafiłam na pierwszego.

SYMPATYCZNY MŁODY LEKARZ - POŚWIĘCAJĄCY PACJENTOWI TYLE CZASU NA ILE PACJENT OD NIEGO OCZEKUJE - W TEJ PROFESJI JEDNAK W ZALEŻNOŚCI OD ISTNIEJĄCEJ CHOROBY DANEGO PACJENTA - SPEŁNIA POWYŻSZE WARUNKI - STWIERDZAM ŻE JEST DOBRYM I MIŁYM LEKARZEM - WZBUDZA ZAUFANIE I SYMPATIĘ - ZATEM POLECAM GO WSZYSTKIM PACJENTOM KTÓRZY TAKOWEJ POMOCY OCZEKUJĄ.