Jarosław Świderski

Wspaniały lekarz, którego lista leków wykracza daleko poza neosine, pulneo i antybiotyki. Leczymy u niego dziecko z powodzeniem - od kilku lat nie brała antybiotyku. To lekarz, który przepisuje antybiotyk tylko wtedy, gdy leczenia naturalne zawodzi. Mądry, kompetentny, ludzki. Nie naciąga na pieniądze, widać, ze lubi to co robi. Polecam z całego serca.

Moje dziecko nie choruje od momentu rozpoczęcia" przygody" u Dr.Świderskiego .Ma teraz 13 lat i ani jednej plomby bo nie dostawała antybiotyków jak WSZYSTKIE dzieci leczone klasycznie.Do doktora trafiłyśmy po dłuuugim pobycie w szpitalu w Łodzi i koszmarnym leczeniu.Córka miała wtedy roczek i nigdy potem nie korzystałyśmy z medycyny konwencjonalnej.Polecam

Odkąd zaczęłam leczyć u dr dzieci skończyły się u nas sterydy i antybiotyki. Syn 3 lata i od września nie był chory. W momencie panowania wirusówki z wymiarami i bólami brzucha-jeden telefon wystarczył gdzie dr powiedział na podstawie objawów co powinnam podać synowi i przeszło wszystko jak ręką odjął. Dr nie nadciąga na kasę, tak jak pisałam wyżej, często konsultuje przez telefon. To lekarz który wykonuje swój zawód z powołania i na prawdę chce leczyć by jego pacjenci byli zdrowi,, a nie nabijać kieszenie kasiurą. Polecam z czystym sumieniem tym którzy chcą mieć zdrowe dzieci.

Super lekarz.Dzieki leczeniu homeopatycznemu moje dzieci w zyciu nie braly antybiotykow,a maja 14 i 10 lat.

Rewelacyjny lekarz. Mój syn leczy się u niego od 5 lat. Przyjeżdżamy do niego z Łodzi. Polecam

Jest miły, pamięta swoich pacjentów i każdy przypadek traktuje indywidualnie. No i co najważniejsze - ma skuteczne metody leczenia.

super lekarz, zawsze odbiera telefon, godny polecenia, nie faszeruje dzieci niepotrzebnymi lekami, znam wielu ludzi którym pomógł

Jedna zasadnicza zaleta - nie przypisuje zbyt dużo leków tak lubianych przez innych lekarzy.

Bardzo pomógł mnie, mojej rodzinie i znajomym, którym Go poleciłem. Rozwiązał problemy wielu ldzi, którzy wcześniej chodzili od jednego lekarza do drugiego i żaden nie podjął właściwego leczenia. Dzięki temu człowiekowi mogę cieszyć się życiem. Wiadomo, że będą też negatywne opinie. Nie zawsze uda się pomóc. Nie słyszałem natomiast by komukolwiek zaszkodził, czy wykończył.

Ten lekarz leczy swoich pacjentów tylko dla tego, że nie ma konkurencji i nikt na niego jeszcze nie złożył skargi, ale zważywszy na jego kompetencje to nie nadaje się nawet na salowego. Wielu ludzi już wykończył...