dr n. med. Jarosław Szewczyk

Doktor tydzień temu usuwał mi chirurgicznie korzeń zęba. Pierwszy raz w życiu nie czułem żadnego bólu. Teraz na wizytę umówiłem swoją żonę. Z pewnością mogę go polecić.

Pan doktor wyrywał mi niedawno ósemkę. Zabieg bardzo szybki bez żadnych powikłań. Poza tym Pan doktor bardzo sympatyczny i uprzejmy. gdybym miała jeszcze kiedyś coś wyrywać to na pewno u niego.

Witam. Nazywam się Grzegorz Cieślik. Mam problem z zatoką szczękową jest wypełniona ropą. Wszędzie gdzie byłem nie bardzo chciano mi pomagać.Pan Jarosław miał wyrwać mi korzeń zęba ( oczywiście za pieniądze ) ale zwrócił uwagę na inne fakty które zdecydowały o tym że lepiej będzie jeśli mi tego nie zrobi. Ciekawe nie?? facet może zarobić - łatwą kasę - mimo to rezygnuje i daje wskazówki co i jak mam zrobić by było dobrze i zabiegu u pana Jarosława nie zrobiłem ( czyli starcił kasę ) pokierował mnie gdzie i jak mam to załatwić. Pełen profesjonalizm. Nie kasa a człowiek się liczy. Brawo. Pan Jarosław zyskał klienta. Bo z każdym kolejnym problemem uderzę do niego. POLECAM

Totalny cham i prostak. Sposob w jaki odnosi sie do personelu i stazystow jest POTWORNY! Mialem nieprzyjemność byc pacjentem tego "lekarza". Kiedy cos nie idzie po jego mysli krzyczy i obraza. Na mnie wrzeszczal poniewaz jezyk byl luzny i nachodzil na rane podczas szycia... Jestem w szoku. Nigdy sie spotkalem sie z taka sytulacja. LUDZIE OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!

Jestem 3 godziny po wyrwaniu korzenia zębowego i stwierdzam fakt, iż przez 30 lat bałem się "dentysty", a spotkanie z dr Szewczykiem okazało się czystym relaksem. Naprawdę polecam, PEŁEN PROFESJONALIZM!!!!

Uprzejmy i kompetentny. Zawsze można się z nim skontaktować. Polecam jak najbardziej . Bardzo przyjazna atmosfera podczas wizyty

Szukałem dobrego dentysty w pobliżu miejsca zamieszkania gdyż z poprzedniego nie byłem zadowolony teraz mogę w 100 % polecić tego pana. Dziś miałem leczenie kanałowe czytając opinie innych na temat tego zabiegu trochę się obawiałem lecz pan Jarosław zapewniał mnie że nić nie będzie boleć i wszystko odbyło się bezboleśnie bez znieczulenia.

Naprawde swietny lekarz. Miałam ogromna fobie przed dentysta ale dr Szewczyk został mi polecony przez znajomego.Dziekuje Panie Doktorze za to że jest Pan profesjonalista.Teraz wizyta u dentysty to naprawde czysta przyjemnosc :)

Znakomity, doświadczony lekarz, który naprawdę leczy bezboleśnie i w fachowy sposób. Z pełną odpowiedzialnością mogę go polecić każdemu, nawet tym, którzy mają fobię przed dentystą.

Byłem u tego stomatologa już parę razy i polecam Go każdemu. Fachowość, profesjonalizm, kulura i umiarkowane ceny to Jego znak rozpoznawczy. Jestem naprawdę zadowolony. Dariusz.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Chorzów"?

Stencel

centrum stomatologiczno-medyczne
Ul. Bema
Będzin
Chorzów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dental"
Szosowa 1B
42-575 Strzyżowice