lekarz Jarosław Waldemar Wajda

3,9
3,6
3,6
3,7

POLECAM z pełną odpowiedzialnością. Bardzo dobre podejście do pacjenta, rzetelna analiza choroby, nieoceniana pomoc w diagnostyce i dalszym przebiegu leczenia (nawet na telefon)

To drugi lekarz, z którym miałam do czynienia od paru lat,który tak życzliwie i fachowo podszedł do pacjenta na pierwszej wizycie i w dodatku na NFZ.Skrupulatnie zbadał mamę,przeprowadził wywiad,zlecił badania i w ogóle pełen profesjonalizm.Polecam.

Uprzejmość zero, ilość poświęconego czasu (15 sekund), robi idiotę z pacjenta (np. że krwiakiem mózgu powinien zająć się chirurg, mimo że skierowanie (od chirurga) jest do neurologa z prośbą wpisaną w kartę szpitalną o obserwację krwiaka (tj. wykonanie kontrolnego badania tomograficznego głowy po dwóch dniach)

Doktor Wajda jest bardzo dobrym lekarzem, a przede wszystkim człowiekiem. Leżałam dwukrotnie w szpitalu, nikt mi nie pomógł- trafiłam do dok. Wajdy, a on podszedł do mnie tak, jak wszyscy lekarze powinni podchodzić do pacjentów. Zrobił wszystko, co w jego mocy, by mi pomóc. Na prawdę polecam wszystkim tego lekarza, ponieważ jest ludzki- nie oczekuje od swoich pacjentów "podziękowania" i robi wszystko, co w jego mocy, żeby pomóc!!! Bardzo dobry lekarz!!!

Doktor Wajda w swoim gabinecie w 108 Szpitalu Wojskowym jest niczym Aleksander Wielki. Siedzi jak wielmożny Pan na tronie i jedyne co robi to wypisuje recepty. Jeżeli chodzi o rozmowę z pacjentem to ja za każdym razem czuję się zdyskredytowany. Jedyne pytanie z jego strony to "Jak się Pan czuje?" I to jest rzecze pytanie fachowca o odczuwalny stan pacjenta? To są kpiny, nic więcej. Wizyty przez NFZ stanowczo odradzam. Prywatnie nie byłem, więc nie oceniam.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Ełk"?

prywatna
Koszykowa
ESCULAP
ul.KILINSKIEGO 36 gab32
ESCULAP
ul.11-go LISTOPADA 23 gab.4
19-400 Olecko
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska.
Słowackiego15k
19-300 Ełk
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medyczne Centrum Diagnostyczno- Lecznicze L. S. Kisiel
ulica Jaćwieska 18

15-365 Białystok
Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy ESKULAP
ulica Wojska Polskiego 50
16-300 Augustów
"Specmed Radiologia" Adam Miller Jerzy Muśko sp.j.
ulica Gdańska 17