Filtruj terminy

Neurolog Ełk

lekarz Jarosław Waldemar Wajda

Gdańska 13
19-300 Ełk

Pierwszy raz muszę napisać negatywną opinię o lekarzu. Po odebraniu wyniku RM, chciałam porozmawiać z lekarzem na temat dalszego leczenia. Pani w rejestracji wzięła ode mnie opis wyniku i zaniosła do gabinetu lekarza informując, że ktoś się ze mną skontaktuje, bo lekarz przyjmuje od godz. 16.00, jak nie, to mam sama zadzwonić następnego dnia.
O godz. 19.10 otrzymałam e-receptę na lek, bez jakiejkolwiek konsultacji, bez rozmowy, czy akurat ten ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Tomasz Grędziński

prywatna
Koszykowa
19-300 Ełk

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Pan doktor to jeden z najlepszych specjalistów w Polsce.
Po pół roku życia z ciągłym bólem wielu lekarzy nie potrafiło mi pomóc, dopiero pan doktor i jego wiedza , doświadczenie pomogły mi stanąć na nogi. Jak najbardziej polecam w 100 %.
Pan dr Gredziński "podarował" mi drugie życie ❤
Życie bez bólu 😁
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Zdzisław Moskowicz

ulica Konopnickiej 1/70
19-300 Ełk

WITAM , nie polecam tego lekarza .Podejście do pacjenta- wydarł się na mnie na same dzień dobry ze przyszłam o godzinie 15:40 a miałam czas na 16:22. ( za późno bo on pracuje do 18:))Rehabilitacja wręcz zaszkodziła następne co zrobił to tabletki doraźne i koniec leczenia. Nie daje dojąć do słowa ze przy kręgosłupie kośc mi wysuneło nie zwraca uwagi co pacjęt ma do powiedzenia. Tłumaczenie choroby pokazywanie obrazków.Szukam gdzie ...
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Anna Wilczewska

108 Szpital Wojskowy z Przychodnią SPZOZ w Ełku
ulica Kościuszki 20
19-300 Ełk

Do Pani Anny trafilem w 2017 w sprawie konsultacji po urazie dysku w odcinku szyjnym. Badanie i wywiad profesjonalny, zyczliwosc i zero pospiechu. Wrazenie tak pozytywne, ze umówilem wizyty dla obu swoich babc i kazda otrzymala fachowa konsultacje. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Lukasz Kalinowski

lekarz Barbara Kiryluk

Neurolog dziecięcy, Pediatra

"Specmed Radiologia" Adam Miller Jerzy Muśko sp.j.
ulica Gdańska 17
19-300 Ełk

Rewelacyjna Pani doktor, godna polecenia. Dokładnie wysłucha Lekarz godny zaufania. Jestem ogromnie zadowolona że trafiłam z synkiem właśnie do tej Pani neurolog, profesjonalizm w 100,% Polecam z całego serca jak dla mnie nie ma lepszego lekarza
Dla Pani doktor pacjent jest bardzo ważny
Opinia dodana przez: Ewelina kopczewska

lekarz Longin Trojgo