lekarz Jarosław Waldemar Wajda

3,9
3,6
3,6
3,7

POLECAM z pełną odpowiedzialnością. Bardzo dobre podejście do pacjenta, rzetelna analiza choroby, nieoceniana pomoc w diagnostyce i dalszym przebiegu leczenia (nawet na telefon)

To drugi lekarz, z którym miałam do czynienia od paru lat,który tak życzliwie i fachowo podszedł do pacjenta na pierwszej wizycie i w dodatku na NFZ.Skrupulatnie zbadał mamę,przeprowadził wywiad,zlecił badania i w ogóle pełen profesjonalizm.Polecam.

Doktor Wajda jest bardzo dobrym lekarzem, a przede wszystkim człowiekiem. Leżałam dwukrotnie w szpitalu, nikt mi nie pomógł- trafiłam do dok. Wajdy, a on podszedł do mnie tak, jak wszyscy lekarze powinni podchodzić do pacjentów. Zrobił wszystko, co w jego mocy, by mi pomóc. Na prawdę polecam wszystkim tego lekarza, ponieważ jest ludzki- nie oczekuje od swoich pacjentów "podziękowania" i robi wszystko, co w jego mocy, żeby pomóc!!! Bardzo dobry lekarz!!!

Uprzejmość zero, ilość poświęconego czasu (15 sekund), robi idiotę z pacjenta (np. że krwiakiem mózgu powinien zająć się chirurg, mimo że skierowanie (od chirurga) jest do neurologa z prośbą wpisaną w kartę szpitalną o obserwację krwiaka (tj. wykonanie kontrolnego badania tomograficznego głowy po dwóch dniach)

Doktor Wajda w swoim gabinecie w 108 Szpitalu Wojskowym jest niczym Aleksander Wielki. Siedzi jak wielmożny Pan na tronie i jedyne co robi to wypisuje recepty. Jeżeli chodzi o rozmowę z pacjentem to ja za każdym razem czuję się zdyskredytowany. Jedyne pytanie z jego strony to "Jak się Pan czuje?" I to jest rzecze pytanie fachowca o odczuwalny stan pacjenta? To są kpiny, nic więcej. Wizyty przez NFZ stanowczo odradzam. Prywatnie nie byłem, więc nie oceniam.

Specjalista przez duże S. Uprzejmy, opanowany i kompetentny. Wzbudza zaufanie i spokój. Rzeczowo tłumaczy.Naprawde polecam Pana Doktora-mi dał wiarę w siebie i przywrócil równowagę-po pierwszej wizycie już się lepiej czułam-ręce które leczą!

NIESAMOWICIE KOMPETENTNY,ŚWIETNY LEKARZ,SAME PLUSY.POLECAM.

NIESAMOWICIE KOMPETENTNY,ŚWIETNY LEKARZ,SAME PLUSY.POLECAM.

mi bardzo pomógł byłam z wizytą 4 razy narazie czuję sie możliwie

mi bardzo pomógł byłam z wizytą 4 razy narazie czuję sie możliwie

masakra, zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Nie dość że grogi to jeszcze zły fachowiec.