dr hab. n. med. Jarosław Walkowiak

Witam polecam wszystkim opiekę u tego lekarza zwłaszcza małym pacjentom chorym na Mucowiscydozę dr hab. n. med.Jarosław Walkowiak. Leczyłam się u Niego jak byłam dzieckiem nigdy nikt nie dał mi tyle ciepła i wspaniałej opieki. Człowiek z sercem na dłoni. Polecam serdecznie.

Może lekarz wiedzę ma, ale w kontakcie z drugim człowiekiem jest nieprzyjemny i zarozumiały.

Nie polecam, Pan Profesor jest niesłowny .

Nie polecam, Pan Profesor jest niesłowny .

Dr. Walkowiak jest dobrym, fachowym lekarzem , zna każdy przebieg choroby i leczenie , przez jakiś czas tez byłam przyjmowana przez lekarza ale to dawno ,nie budzi żadnych zastrzeżeń .

Niestety, momo doskonałego przygotowania, szerokiej wiedzy, nie ma czasu na wykonywanie tego do czego zostal przygotowany. Na wszystko brakuje czasu. Oczywiscie rzecz dotyczy wizyty w szpitalu.

wnuk chorował od małego dziecka i dopiero po wizycie i leczeniu przez doktora wnuk wrócił do zdrowia .Dziś ma 18 lat i 187 cm wzrostu

Zgadzam się z powyższymi opiniami. Kompetentny, cierpliwy, ze świetnym podejściem do małych pacjentów

Prof.wzbudza zaufanie dzieci,jest uprzejmy,kompetentny,uważnie słucha rodziców i wyciąga odpowiednie wnioski.Diagnozę opiera na swym świetnym doświadczeniu oraz po wykonaniu dodatkowych badań-Lekaez godny polecenia!

Z czystym sumieniem mogę polecić doktora Walkowiaka. Rzetelne podejście do tematu,bardzo miła obsługa wydziału gastroenterologii.Polecam !!! Rodzice z Martą z Chodzieży.

Bardzo fajny Pan doktor,wyrozumiały i cierpliwy

Bardzo fajny Pan doktor,wyrozumiały i cierpliwy