lekarz Jarosław Wawryszuk

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Do Doktora Jarosława Wawryszuka trafiłam dzięki Doktor Elżbiecie Pilawa z Łomży. Pan Doktor wzbudza zaufanie, rozmawia się z nim bardzo swobodnie. Zabieg przez niego wykonany to "mistrzostwo świata". Po operacji nie byłam zostawiona sama sobie. W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze mogłam zadzwonić i Doktor Wawryszuk służył radą i pomocą. Podsumowując, dr. Jarosław Wawryszuk to lekarz kompetentny z ludzkim podejściem do pacjenta, a przy tym bardzo sympatyczny, taktowny, z poczuciem humoru. Życzę Panu satysfakcji zawodowej i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Z wyrazami szacunku Wdzięczna pacjentka z Łomży.

Życzę Panu satysfakcji zawodowej i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
Z wyrazami szacunku
Wdzięczna pacjentka z Łomży.