Jarosław Żuberek

Kardiolog

Totalny ignorant, człowiek bez kultury osobistej, bardzo nieuprzejmy. Na moje zapytania o wynik badania nawet nie raczył rzeczowo udzielic odpowiedzi, dając do zrozumienia, że mam opuścic gabinet. Po wyjsciu musialam zażyc leki na uspokojenie. Taką otrzymalam poradę i badanie lekarskie, nic tylko płakac po takiej wizycie. Nikomu nie polecam tego lekarza, strata czasu. Omijać przychodnię i tego pana szerokim łukiem.

To nie lekarz tylko jasnowidz. Udałem się do Niego z objawami grypy lub zapalenia oskrzeli. Nawet nie raczył mnie osłuchać i dopiero na wyraźną moją prośbę zajrzał do gardła. Jego diagnoza to "chyba wirusowe przeziębienie". Poinformowałem Go, że mam noworodka w domu i chciałbym dostać jakieś mocniejsze leki, żeby nie zarazić dziecka to cytuje "proszę kupić pyralginę, modlić się i dać dużo na tacę w kościele".

To nie jest lekarz tylko jasnowidz. Udałem się do Niego z poważnymi objawami grypy bądź zapalenia oskrzeli to

Totalny cham!!! Przepraszam za tak ostre słowa, ale inaczej nie idzie nazwać tego człowieka. Jest bardzo nieuprzejmy, wręcz wredny, badanie wykonuje bardzo boleśnie i nie potrafi słowa z siebie wydusic kiedy pacjent pyta o wynik badania. Z tak nieprzyjemnym lekarzem jeszcze nigdy nie miałam do czynienia.