Jarosław Żuberek

Kardiolog

Panie "doktorze"... Jeśli pan to czyta: Minęło już kilka dobrych lat od kiedy miałam z panem "do czynienia" w jarocińskim szpitalu. Nadal nie mogę zapomnieć. Byłam w ciąży pozamacicznej, bardzo mocno cierpiałam i psychicznie i fizycznie. Miałam przy tym neuralgię międzyżebrową. Wykonywał mi pan echo serca, kiedy dostałam kolejnego ataku, poprosiłam aby zadzwonił pan po pielęgniarkę, a pan mnie wyśmiał i kazał wracać samej na salę. Tej samej nocy miałam operację ratującą życie, krwawiłam do otrzewnej... Nigdy pana nie zapomnę, jak bardzo źle mnie pan potraktował, jak bardzo był nieuprzejmy, ...

Panie "doktorze"... Jeśli pan to czyta:
Minęło już kilka dobrych lat od kiedy miałam z panem "do czynienia" w jarocińskim szpitalu. Nadal nie mogę zapomnieć. Byłam w ciąży pozamacicznej, bardzo mocno cierpiałam i psychicznie i fizycznie. Miałam przy tym neuralgię międzyżebrową. Wykonywał mi pan echo serca, kiedy dostałam kolejnego ataku, poprosiłam aby zadzwonił pan po pielęgniarkę, a pan mnie wyśmiał i kazał wracać samej na salę. Tej samej nocy miałam operację ratującą życie, krwawiłam do otrzewnej... Nigdy pana nie zapomnę, jak bardzo źle mnie pan potraktował, jak bardzo był nieuprzejmy, wręcz chamski. Jakim cudem ktoś taki wykonuje zawód lekarza? Zero empatii z pana strony. Dlaczego te wszystkie złe opinie wcale mnie nie dziwią...

Ten lekarz to jakiś żart. Przyszłam na wizytę z bólem gardła, zatkanym nosem, ledwo mogłam wypowiedzieć jakieś słowa a Pan ''doktor'' stwierdził oburzony, że przyszłam tylko po zwolnienie. Jako, że mój zawód wymaga pracy głosem, zwolnienie było koniecznością. Na dodatek, Pan ''doktor'', był cały czas bardzo nieuprzejmy i wręcz krzyczał na mnie podczas ''badania''. Nie skomentował nawet tego co mi dolega a zamiast antybiotyku lub innych silniejszych leków, przepisał mi pyralginę i spraye do gardła i nosa, które stosuje od kilku dni i nie ma po nich żadnej poprawy... Nie ...

Nie spotkałam się jeszcze z tak niemiłym, nieprofesjonalnym lekarzem XD

To wyjątkowo kiepski lekarz. Liczy się dla niego tylko kasa, a nie człowiek. Nieuprzejmy dla pacjenta. Nie polecam!!!

Totalny ignorant, człowiek bez kultury osobistej, bardzo nieuprzejmy. Na moje zapytania o wynik badania nawet nie raczył rzeczowo udzielic odpowiedzi, dając do zrozumienia, że mam opuścic gabinet. Po wyjsciu musialam zażyc leki na uspokojenie. Taką otrzymalam poradę i badanie lekarskie, nic tylko płakac po takiej wizycie. Nikomu nie polecam tego lekarza, strata czasu. Omijać przychodnię i tego pana szerokim łukiem.

To nie lekarz tylko jasnowidz. Udałem się do Niego z objawami grypy lub zapalenia oskrzeli. Nawet nie raczył mnie osłuchać i dopiero na wyraźną moją prośbę zajrzał do gardła. Jego diagnoza to "chyba wirusowe przeziębienie". Poinformowałem Go, że mam noworodka w domu i chciałbym dostać jakieś mocniejsze leki, żeby nie zarazić dziecka to cytuje "proszę kupić pyralginę, modlić się i dać dużo na tacę w kościele".

To nie jest lekarz tylko jasnowidz. Udałem się do Niego z poważnymi objawami grypy bądź zapalenia oskrzeli to

Totalny cham!!! Przepraszam za tak ostre słowa, ale inaczej nie idzie nazwać tego człowieka. Jest bardzo nieuprzejmy, wręcz wredny, badanie wykonuje bardzo boleśnie i nie potrafi słowa z siebie wydusic kiedy pacjent pyta o wynik badania. Z tak nieprzyjemnym lekarzem jeszcze nigdy nie miałam do czynienia.