dr Jędrzej Króliński

Wizyta odbyła się w pośpiechu w placówce Luxmedu. Pomimo tego, że dolegliwości nie ustąpiły w ciągu długiego okresu czasu lekarz nie zlecił żadnych dodatkowych badań. W trakcie wizyty u innego specjalisty okazało się, że kolano wymaga dalszej diagnostyki oraz leczenia. Lekarz zapisał leki bez wykonania żadnych badań. Zero zaangażowania ze strony lekarza oraz brak profesjonalizmu.

Pan doktor bardzo mi pomógł , wspaniały człowiek, wspaniały specjalista. Jestem wdzięczna za wyleczenie - polecam z całego serca

JA JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z WIZYTY I LECZENIA MOJEJ RĘKI . TERAZ MAM INNY PROBLEM .ODSZUKAŁAM P DOKTORA I WYBIERAM SIĘ NA WIZYTĘ POZDRAWIAM

JA JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z WIZYTY I LECZENIA MOJEJ RĘKI .
TERAZ MAM INNY PROBLEM .ODSZUKAŁAM P DOKTORA I WYBIERAM SIĘ NA WIZYTĘ
POZDRAWIAM

Podczas wizyty, "doktor" nawet na mnie nie spojrzał. Nie zbadał, nie dotknął, jedynie zalecił zakup drogiej ortezy. Szczerze NIE POLECAM

Po prostu lekarz godny polecenia. Pacjent nie czuje się tylko numerkiem, czas nie gra roli, lekarz poświęci Ci tyle czasu ile uważasz za potrzebne. Polecam.