lekarz Jeremi Kościński

Znalazłam się na oddziale neurochirurgii dość szybko, ze skierowaniem na operację oponiaka. Lęk, mnóstwo nowych twarzy i informacji, choć jeden z lekarzy, jak się okazało później, dr Kościński, wyjaśniając mi, co i jak, uspokoił mnie bardzo. Będzie dobrze - mówił i mam się nie martwić. Proszę mi wierzyć, to bardzo ważne, usłyszeć takie słowa, wypowiedziane przed, wg mnie, poważną operacją. Do dziś nie mogę wyjść ze zdziwienia, że zaraz po operacji, którą przeprowadził właśnie ten doktor, czułam się tak samo, jak przed. I tu jeszcze raz chciałam mu bardzo serdecznie ...

I tu jeszcze raz chciałam mu bardzo serdecznie podziękować.
Po operacji, gdy zaczęłam już chodzić , pan doktor pojawiał się, obserwował, odpowiadał cierpliwie na moje pytania, także na te mniej ważne. Te krótkie rozmowy, prowadzone były "na luzie" i z humorem.
Przy wyjściu ze szpitala pan doktor osobiście wręczył mi wypis i zapewnił, że wszystko jest ok i w wypisie są podane informacje, jak dalej postępować.
Pan doktor Kościński to świetny fachowiec - oby takich więcej w naszej ochronie zdrowia.
Jeszcze raz dziękuję!

Dr Kościński to bardzo dobry lekarz i człowiek, empatyczny, dbający o pacjenta, przy tym jest bardzo sympatyczny i z poczuciem humoru. Mimo, że podczas pobytu w szpitalu nie był moim bezpośrednim lekarzem prowadzącym to i tak wykazywał zainteresowanie i znalazł czas na chwilę rozmowy. Zdecydowanie lekarz z powołania. Oby więcej takich lekarzy. Dziękuję za opiekę Doktorze! Marta Lipiak

Wspaniały lekarz, życzę sobie spotykać na drodze takich ludzi jak dr Jeremi K, wiedza , uśmiech, sympatia , wszystko razem składa się na fantastycznego, życzliwego CZŁOWIEKA, dziękuję, dziękuję , marianna

Bardzo fajny, młody lekarz, z powołaniem. Miły i empatyczny, życzliwy wobec pacjentów. Pomimo tego, że bardzo zabiegany, stara się każdemu poświęcić czas. Bardzo budzi zaufanie, nie obawiałem się operacji i byłem dużo spokojniejszy wiedząc, że to Dr Kościński będzie operował. Po operacji nadal jestem w kontakcie z Doktorem, co jest bardzo ważne bo pacjent nie czuje się pozostawiony sam sobie. Naprawdę życzę każdemu, żeby w razie konieczności operacji trafił na takiego lekarza jak dr Kościński. A przy tym jest skromny i nastawiony "pro" do pacjenta. Oby więcej takich lekarzy.

Bardzo dobry lekarz, kompetentny w swojej profesji. Pod jego opieką każdy pacjent może czuć się bezpieczny.W czasie, przed i po zabiegu troszczy się o swojego pacjenta. Jest zainteresowany stanem jego zdrowia.Swoim miłym sposobem bycia dodaje otuchy do szybkiej rehabilitacji i powrotu do zdrowia. Bardzo się cieszę, że mogłem trafić na Pana doktora. Gorąco polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy wspaniałego fachowca w swojej dziedzinie. Doktorze, DZIĘKUJE z całego serca. Mariusz Pawlak

Doktorze, DZIĘKUJE z całego serca.
Mariusz Pawlak

Lekarz jakich niewielu, poswieca swoj czas bezinteresownie pomaga pacjentom, kompetentny, miły. Taki lekarz zdarza sie raz na milion polecam w 100 procentach!!!

Genialny lekarz i przede wszystkim wspaniały człowiek, skromny, zawsze uśmiechniety i życzliwy, potrafił po calotygodniowym maratonie w szpitalu, przyjechac wieczorem w wolny dzień zobaczyć jak sie czuje, chwile porozmawiać, nastawic pozytywnie przed oraz po operacji. Zawsze potrafi wszystko wyjasnic, zawsze ma czas dla pacjenta. Wielu lekarzy, równiez Ci starsi stazem powinni brac z Niego przykład.Prawdziwy biały kruk wśród lekarzy. Zapewnił mi w szpitalu wspaniała opiekę medyczna, jak rowniez komfort psychiczny, bo wiedziałem ze jestem w dobrych rekach i niczym nie muszę się martwic. Miesiac po operacji kręgosłupa nadal jestem z Nim w stałym kontakcie, chetnie odpowiada na kazde pytanie, rozwija wszelką wątpliwosc. Z kazdym dniem czuje się coraz lepiej.Zaczynam wracac do życia. Polecam i jeszcze raz dziekuje. Marcin W.

Prawdziwy lekarz jakich dzisiaj mało, uśmiechnięty, miły,cierpliwie wszystko tłumaczy zrozumiałym dla pacjenta językiem , nie okazuje zniecierpliwienia, wzbudza zaufanie swoją wiedzą, widać że jego celem jest bezinteresowna chęć niesienia pomocy chorym . Życzmy sobie więcej takich lekarzy którzy traktują chorego jak pacjenta, a nie jak kolejnego klienta. Polecam tego lekarza.

Prawdziwy profesjonalista, miły, kulturalny dający jednocześnie poczucie bezpieczeństwa i indywidualnej opieki.Kompetentny i do tego nie traktuje pacjenta jak klienta, tylko poświęca naprawdę dużo czasu.Po operacji kręgosłupa ból znikł i wracam do zdrowia ,mam nadzieję, że będzie takich lekarzy więcej.Z wyrazami szacunku Kramm Marcin. PS.Tylko tak dalej.

PS.Tylko tak dalej.

Bardzo dobry lekarz z bardzo wspanialym podejsciem do pacjenta ,potrafi rozsmieszyc i nastawic psychicznie do danej sytuacji zawsze usmiechniety , bardzo dba o swojego pacjenta naprawde godny polecenia lekarz.