lek. wet. Jerzy Bakowski

Weterynarz

Pan Bakowski jest wyjątkowo nieuprzejmym lekarzem. Staram się nie chodzić na Centralną, ale niestety jest to jedna z nielicznych lecznic z dyżurem do północy. Byłam ostatnio z kotką, która źle się czuła po sterylizacji (przeprowadzonej gdzie indziej)-nie chciała jeść, schowała się za łóżko, nie wychodziła i lizała sobie cały czas brzuszek. Jak p.Bakowski usłyszał, że sterylizacja nie była przeprowadzona u nich, nawet na kota nie spojrzał i oznajmił tylko, że on nie jest od oceniania, czy operacja została prawidłowo przeprowadzona... Przez to kot męczył się jeszcze całą dobę (była sobota wieczór, a wet który przeprowadzał operację był czynny dopiero w pon). Nie polecam-NIE JEST TO LEKARZ KOCHAJĄCY ZWIERZĘTA I PRAGNĄCY IM POMÓC.

Nikomu nie polecam,miałam psa,który został zawieziony na łatwy zabieg,ale wet nawet go nie zbadał przed podaniem narkozy.Po zabiegu nie wyszedł,żeby choć powiedzieć dwa słowa,np na co należy zwrócić uwagę .W nocy pies już nie żył,mimo interwencji w innej klinice .Zdecydowanie nie polecam!!!!!!!