Filtruj terminy

Weterynarz

Podobno gdy wszyscy aniołowie są zajęci Pan Bóg zsyła człowiekowi psa. My od 6 lat mamy Niunia - Brooklyna. Najpiękniejszego na świecie buldoga francuskiego. Od zawsze miał problemy z kręgosłupem. Bo to taka rasa, bo może genetyka zawiodła. Odwiedziliśmy wszystkich znanych i nieznanych ortopedów w Warszawie. Był sto razy rehabilitowany. Było pole magnetyczne. laser, masaże.
Od 3 tygodni znowu był problem. I znowu gonitwa myśli i sto pomysłów co robić. ...
Opinia dodana przez: Mateusz

Przychodnia weterynaryjna Marysin

Lekarz godny polecenia i zaufania. Świetny specjalista, który od razu dobrze zdiagnozował chorobę u mojego pieska. Zwierzak został zoperowany i tydzień po operacji już czuł się bardzo dobrze. Jestem bardzo wdzięczna Panu Tomaszowi za pomoc i za wyleczenie Murzyna.
Opinia dodana przez: Monika M.

PROVET

62-064 Plewiska

Super miły fachowiec. .. POLECAM WSZYSTKIM KTORZY KOCHSJA SWOBE ZWIERZAKI TAL JAK JA MOJEGO widać że ta praca to jego pasją. nie nsciagaja na kase..widac ze to jest powolanie. Podejście do mojego 11 letniego pieska takie jakiego nie widziałam przez te 11 lat u tych weto do których chodziłam a których nie polecam juszczak Grzegorczyk bulgarska poznan. Tu na plewiska poszłam z polecenia i nie żałuję ... szkoda ze tak ...
Opinia dodana przez: justyna

Przychodnia dla zwierząt ŁĄKOWA

90-562 None

Z przyjemnością wystawiam najwyższą ocenę dr.Kunikowskiemu. To świetny lekarz. Naszego labka leczymy od 6 lat u p. Jana (wcześniej na Zgierskiej w przychodni Canis, teraz aktualnie na Łąkowej i nie wyobrażamy sobie by było inaczej).Kolejny raz pan dr. wyciąga naszą sunie z kłopotów.Pan dr. jest osobą profesjonalną, konkretną,miłą,godną zaufania,troszczącą się o swoich pacjentów. Łączy objawy i stawia 100% diagnozę, nie narażając na niepotrzebne wydatki. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Beata

FELICAN -VET

Pani doktor jest bardzo kompetentna. Mój pies jest pod opieką d. Marzeny od wielu lat. Ponieważ jest to pies z wieloma problemami zdrowotnymi od zawsze często jesteśmy z wizytą . P.doktor zawsze przeprowadza dokładny wywiad, badanie i przepisuje leki, które pozwalają zwierzęciu wyzdrowieć. Zawsze pamięta czego pies nie toleruje, co mu pomogło. Przypomina również o nadchodzących szczepieniach. Życzę każdemu właścicielowi zwierzaka takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Jolap

Lecznica

Tomaszów Mazowiecki

dobry lekarz, sumienny, ma podejście zarówno do zwierząt jak i do ludzi, wyczuwa się to ,że kocha zwierzęta i troszczy się o nie.Godny polecenia !!!!!!

Centrum Weterynaryjne Animal Garden s.c

80-178 Gdańsk

Taki właśnie powinien być wymarzony przeze mnie lekarz moich psów: serdeczny, kompetentny, oddany zwierzakom, cierpliwy, empatyczny... Lekarz, który nie liczy swojego czasu, udzielając wyczerpujących porad [również telefonicznie], bez względu na porę dnia i dzień tygodnia. Dr Paweł odwiedził mojego chorego psa w naszym domu i "skradł serca" całej mojej rodziny... Mocno trzymamy kciuki za dalszy pomyślny rozwój ścieżki zawodowej dr Pawła :)
Opinia dodana przez: Magdalena

Gabinet Weterynaryjny "Zakopianka"

34-500 Zakopane

Serdecznie polecam Panią doktór. Profesjonalna, uprzejma i jedyna w swoim rodzaju! Dziękuję za pomoc z moimi zwierzątkami :*
Opinia dodana przez: Klementyna

Klinika Weterynaryjna Braci Mniejszych

95-050 Konstantynów Łódzki

Gorąco polecam Panią Karolinę. Jest weterynarzem z powołania, bardzo cierpliwa, miła, zakochana w zwierzakach. Jako jedyna umiała okiełznać mojego kota, który pod wpływem stresu robi się agresywny i nieprzewidywalny. Swoich małych pacjentów nie traktuje przedmiotowo, a właścicielom wszystko tłumaczy, przedstawia różne opcje. Wielka szkoda, że nie pracuje już w Lecznicy Braci Mniejszych w Konst., gdzie była jedynym takim specjalistą!

BELVET 2

14-300 Morąg

super weterynarz polecam .....................................................................................................................
Opinia dodana przez: xxxxxx