Wspaniały lekarz! Świetne podejście do pacjenta. Wyrozumiały, wszystko dokładnie tłumaczy, interesuje się stanem pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Polecam

Wizyta przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze. Widać, że pan dr Bar jest świetnym fachowcem. Byłam jakiś czqs temu z moją 1,5 roczną Córeczką bo obawiałam się, że coś nie tak z jej nóżkami i że może to mieć jakiś związek ze słabym napięciem mięśniowym. Lekarz zbadał ją dokładnie i kazał się nie martwić, bo nie znalazł żadnych nieprawidłowości :) POLECAM BARDZO tego lekarza.

Do doktora trafilam z otwarta rana po wycieciu zmiany w stopie w innej przychodni czlowiek kompetentny znajacy sie na rzeczy cierpliwy i zdecydowanie pogodny sprawia wrazenie osoby ktora zawsze znajdzie odpowiednie rozwiazanie sytuacji. Zycze kazdemu takiej pogody ducha i lekarza na ktorym mozna polegac

czy ktoś wie gdzie doktor teraz przyjmuje ? leczyłam się kiedyś u niego i byłam BAR-dzo zadowolona a teraz nie mogę doktora odnaleźć.

czy ktoś wie gdzie doktor teraz przyjmuje ?

super fachowiec i wspaniały człowiek z niesamowitym poczuciem humoru- w Jarosławiu nie ma lepszego ! niezwykle przyjazne podejście do pacjenta, rzeczowe wyjaśnienie schorzenia i skuteczność w leczeniu pacjenta. poza tym pacjent wychodząc z gabinetu jest podbudowany psychicznie i pewny wyleczenia swojej choroby. pan doktor mimo wielu pacjentów i zmęczenia jest zawsze bardzo miły i uprzejmy a co najważniejsze zaraża swoim optymizmem wszystkich dookoła. takich ludzi którzy są tak profesjonalni i oddani swojej pracy tylko ze świecą szukać !

merytoryka i profesjonalizm, a do tego NIE JEST pazerny na kase Panu doktorowi nie mam nic do zarzucenia, wręcz przeciwnie jest dobrym człowiekiem i zna się na tym co robi jak malo kto, dlatego też nie rozumiem skąd te negatywne opinie na jego temat. Komuś widocznie zależy na wystawieniu doktorowi negatywnej opinii na tle innych lekarzy i zniechęceniu pacjentów- z marnym skutkiem.

nie zgadzam sie z ostatnia opinia, uwazam ze wrecz przeciwnie od zmiany miejsca pracy doktor poswieca znacznie wiecej uwagi, wszystko rzeczowo potrafi wyjasnic zawsze chetnie doradzi i pomoze. jestem zadowolony i polecam.

Bezkonkurencyjny i niezastąpiony. Jednym słowem znakomity lekarz! Jestem w pełni usatysfakcjonowana jego leczeniem. Nie spodziewałam się tak fachowego, profesjonalnego i ludzkiego podejścia do drugiej osoby. Uprzejmy, miły, uśmiechnięty i inteligentny.To prawdziwy specjalista dla którego najważniejsze jest wyleczenie pacjenta i trafna diagnoza, a nie tak jak dla wielu innych lekarzy płynące z tego korzyści. Zdecydowanie polecam i życzę każdemu lekarzowi, aby brał z niego przykład. To wspaniały człowiek! :)

Czy ktoś moglby podać godziny w jakich przyjmuje Pan Doktor? Leczylem kolana i nie ukrywam ze doktor bardzo mi pomogl a teraz mam inny problem i chcialbym umówić sie na wizyte.

Anonim

18.04.2014

0,0

Wszelkie nierzeczowe i niestosowne opinie będą usuwane - zarówno pozytywne, jak i negatywne. Prosimy ogranicznyć swoje opinie i komentarze do oceny pracy lekarza.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Dynów"?

Przychodnia specjalistyczna
ul .Warzywna ,Rzeszów
Poradnia Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
ul. Lubelska 6, 35-241 Rzeszów
Poradnia Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
Krakowska 16, 35-111 Rzeszów
ul. 1000-lecia 1
Sokołów Małopolski