lek. med. Jerzy Bar

moim zdaniem reszta lekarzy ortopedi mogła by się czegoś nauczyć od tego specjalisty i wtedy nie było by kolejek w poradni do dr.Bara kilkadziesiąt osób a do reszty ;ortopedów;kilkunastu pacjentów. Adam B

Bezkonkurencyjny i niezastąpiony. Jednym słowem znakomity lekarz! Jestem w pełni usatysfakcjonowana jego leczeniem. Nie spodziewałam się tak fachowego, profesjonalnego i ludzkiego podejścia do drugiej osoby. Uprzejmy, miły, uśmiechnięty i inteligentny.To prawdziwy specjalista dla którego najważniejsze jest wyleczenie pacjenta i trafna diagnoza, a nie tak jak dla wielu innych lekarzy płynące z tego korzyści. Zdecydowanie polecam i życzę każdemu lekarzowi, aby brał z niego przykład. To wspaniały człowiek! :)

Jak dla mnie bezkonkurencyjny. Odwiedziłem paru lekarzy, nawet poza Jaroslawiem ale dopiero u Pana Doktora dowiedziałem się wszystkich potrzebnych informacji i to właśnie on mi pomógł.

BARDZO SIĘ CIESZĘ, ŻE PODCZAS MOJEJ CHOROBY TRAFIŁAM WŁAŚNIE NA PANA DOKTORA, BO SZYBKO ODZYSKAŁAM SPRAWNOŚĆ. LEKARZ ZDECYDOWANIE GODNY POLECENIA !

BARDZO DOBRY ORTOPEDA, NAJLEPSZY FACHOWIEC W JAROSŁAWIU ! PRZYJMUJE ZAWSZE KAŻDEGO PACJENTA, NIKOMU NIE ODMAWIA POMOCY ! PRZY TYM BARDZO SYMPATYCZNY, UŚMIECHNIĘTY, ŻYCZLIWY. OBY WIĘCEJ TAKICH LEKARZY !

BARDZO DOBRY ORTOPEDA. W JAROSŁAWIU NAJLEPSZY,POTRAFI BARDZO SZYBKO POSTAWIĆ TRAFNĄ DIAGNOZĘ I ROZPOCZĄĆ ODPOWIEDNIE LECZENIE,PRZY TYM BARDZO WESOŁY I SYMPATYCZNY I MA DOBRE PODEJŚCIE DO WSZYSTKICH PACJENTÓW.BYŁAM BARDZO ZADOWOLONA Z PRZEBIEGU LECZENIA, DOKTOR BARDZO SZYBKO POSTAWIŁ MNIE NA NOGI !

bardzo dobry lekarz i przesympatyczny człowiek. Pan doktor posiada naprawdę ogromną wiedzę, fachowe podejście, które z niekiedy dość przewrotnym poczuciem humoru sprawia, że człowiek wychodzi z wizyty podbudowany i posiada szereg informacji dotyczących jego problemu. Zdecydowanie polecam!

najlepszy ortopeda jakiego spotkałem w życiu, naprawdę!

najlepszy ortopeda jakiego spotkałem w życiu, naprawdę!

super fachowiec i wspaniały człowiek z niesamowitym poczuciem humoru- w Jarosławiu nie ma lepszego ! niezwykle przyjazne podejście do pacjenta, rzeczowe wyjaśnienie schorzenia i skuteczność w leczeniu pacjenta. poza tym pacjent wychodząc z gabinetu jest podbudowany psychicznie i pewny wyleczenia swojej choroby. pan doktor mimo wielu pacjentów i zmęczenia jest zawsze bardzo miły i uprzejmy a co najważniejsze zaraża swoim optymizmem wszystkich dookoła. takich ludzi którzy są tak profesjonalni i oddani swojej pracy tylko ze świecą szukać !

Swietny lekarz wspaniały człowiek.Nie buduje bariery lekarz-pacjent.Poleca

Swietny lekarz wspaniały człowiek.Nie buduje bariery lekarz-pacjent.Poleca