dr n. med. Jerzy Berbecki

Neurolog

Pan Doktor jest bardzo rzetelny, dokładny, niezwykle skrupulatnie przeprowadził ze mną wywiad, sprawdził wszelkie wyniki badań które przyniosłam ze sobą. Wcześniej byłam tylko odsyłana od jednego lekarza do drugiego , dopiero Pan Doktor Berbecki postawił trafną diagnozę i zastosował leki dzięki którym znów mogę żyć jak kiedyś. Dodatkowy plus dla tego lekarza że w przystępny sposób wytłumaczył mi na czym polega moja choroba. POLECAM W 100%. Prawdziwy lekarz z zamiłowania. Przyjeżdżam teraz do niego z Warszawy, gdzie pierwszy raz miałam z tym lekarzem kontakt.

Witam. Chciałbym z czystym sumieniem polecić Doktora Berbeckiego. Od pół roku zmagałem się z ostrym bólem łopatki promieniującym do ramienia , plus drętwienia. Odwiedziłem wszystkich możliwych lekarzy , wybrałem wszystkie możliwe leki i zupełnie nic , oczywiście również rehabilitacje i nic , ból nie odpuścił ani na chwilę. Pojawiały się też już myśli że to coś poważnego z jakimś nowotworem włącznie. W końcu trafiłem na Doktora Jerzego Berbeckiego. Zdecydowałem się na zaproponowane przez niego leczenie. . W moim przypadku po trzeciej wizycie zapomniałem o dolegliwościach z którymi się zgłosiłem. Lekarz podejście do pacjenta ma godne naśladowania , jest miły , wie co robi i na pewno zna się na tym. Zdecydowanie polecam Pana Doktora Jerzego Berbeckiego i jego metodę leczenia bólu bo naprawdę warto.

Przez kilka lat borykaliśmy się z częstymi zasłabnięciami córki z powodu których wielokrotnie trafialiśmy do SOR. Córka była też konsultowana przez wielu specjalistów w przychodniach , mieliśmy wrażenie , że jesteśmy zbywani. Problem nie znikał, a wręcz nasilał się. Córka musiała zrezygnować z pracy, jazdy samochodem i powoli zaczęła się wycofywać z życia. W końcu trafiliśmy do Pana Dr Berbeckiego. Przede wszystkim zebrał dokładny wywiad i zlecił badania (EEG, rezonans głowy). Okazało się że nasza córka cierpi na nietypową postać padaczki. Dr Berbecki zapisał córce leki przeciwpadaczkowe które bierze do dnia dzisiejszego. Dodamy jeszcze że przez lata choroby córka nabawiła się depresji, dostała również leki przeciwdepresyjne. Dzięki temu lekarzowi córka powróciła do normalnego życia, jest znowu czynna zawodowo, prowadzi samochód i znów cieszy się pełnią życia. Napady nie powróciły. Z tego też powodu szczerze polecamy tego lekarza.

Po dzisiejszej wizycie u Pana doktora dołączam się do każdej pozytywnej opinii na jego temat. Pan doktor to bardzo miły, uprzejmy oraz sympatyczny lekarz z doskonałym podejściem do pacjenta. Potrafi na spokojnie wysłuchać , pomóc pacjentowi.To lekarz któremu zależy na zdrowiu pacjenta. Widać że wykonuje swój zawód z powołania. Super człowiek. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Znakomity lekarz i fachowiec w każdym calu. Bardzo sympatyczny i przyjazny, dokładny w swojej analizie. Wyczerpująco odpowiada na pytania i tłumaczy przebieg choroby i leczenia. Lekarz z powołania!!! Polecam Berbeckiego jako znakomitego specjalistę neurologa.

Pełen profesjonalista, bardzo kontaktowy, absolutne przeciwieństwo neurologów z tytułami profesora. Słucha ludzi , doradza , wizyty wyznaczone na min. 30 min a nie jaki inni 1-3 min i następny. Jestem pod wielkim wrażeniem zachowania tak znanego lekarza. A uwierzcie byłam u niejednego. W dodatku jest również biegłym Sądowym. Oby każdy takiej rangi lekarz tak przyjmował pacjentów. Bardzo dziękujemy doktorze. POLECAMY!!!!!!!

Prawdziwy specjalista i lekarz z powołania!!! Bardzo kulturalny, uprzejmy i kontaktowy. Wizyta nie trwa standardowe 20 minut tylko 40, ponieważ Pan doktor przeprowadza dokładny wywiad, zleca dodatkowe badania i wizyty u innych specjalistów w razie potrzeby. Poświęca bardzo dużo uwagi pacjentowi, człowieka traktuje całościowo nie tylko pod kątem swojej dziedziny a zarazem bardzo indywidualnie. Już sama rozmowa z doktorem powoduje lepsze samopoczucie. Pierwszy raz w życiu spotkałam tak oddanego pacjentowi lekarza! Polecam w 200 % każdemu.

Dr.Jerzy Berbecki To lekarz z powołania Ma ogromną wiedzę w dziedzinie Neurologi. Jestem jego pacjentem pomógł mi gdy miałem bule kręgosłupa Jestem mu bardzo wdzięczny -Dla niego liczy się człowiek !!!

Dr.Jerzy Berbecki
To lekarz z powołania
Ma ogromną wiedzę w dziedzinie Neurologi.
Jestem jego pacjentem pomógł mi gdy miałem bule kręgosłupa
Jestem mu bardzo wdzięczny

-Dla niego liczy się człowiek !!!

Bardzo dobry, znający się na rzeczy lekarz. Cechuje go profesjonalizm i rzetelne podejście do sprawy. Pomaga mi w chorobie. Przede wszystkim jest dobrym, miłym człowiekiem. Nie naciąga na kolejne wizyty, nie "wyciąga" ostatnich pieniędzy od pacjenta. Jeżeli lekarz powinien być z powołania i znać się na rzeczy, to Pan Jerzy Berbeckijest tego doskonałym przykładem.

Kompetetny, rzeczowy, wysłucha pacjenta, ma czas dla każdego pancjeta, jest bardzo uprzejmy, dobrze tłumaczy chorobę i leczenie. Godny zaufania i polecenia. Byłam u wielu specjalistów każdy przepisywał leki, ktore nie działały, dopiero Pan dr Jerzy Berbecki dobrał dobre leki do mojej choroby.