dr n. med. Jerzy Berbecki

Neurolog

Kompetentny, rzeczowy, a przy tym sympatyczny.Nie tworzy barier, daje możliwość swobodnej wypowiedzi, w pełni zainteresowany pacjentem i jego problemami. Szuka najlepszego rozwiązania, tłumaczy jasnym i zrozumiałym językiem, wzbudza duże zaufanie.

Gorąco z całego serca dr Jerzego Berbeckiego. Mogę śmiało powiedzieć że uratował życie mnie i pomógł moim rodzicom. Gdzie inni lekarze rozkładali ręce. Bardzo angażuje się w chorobę i leczenie każdego pacjenta. Jest lekarzem z powołania . Gorąco polecam.

Świetny specjalista, prawdziwy doktor z powołania , o ogromnej emaptii . Bardzo pomógł mojej mamie . Ciesze się że trafiliśmy akurat na tego lekarza. Wysłuchał , dokładnie zbadał mame, zlecił badania i postawił trafną diagnozę kiedy inni nas po prostu zbywali. Mogę śmiało polecić neurologa doktora Berbeckiego.

Miałam kontakt z dr Berbeckim na Oddziale Neurologii w Radomiu na Józefowie. Mój tata trafił tam z objawami udaru. Zresztą też doktor Berbecki przyjmował tatę do szpitala. Wszystko odbyło się dzięki czemu możliwe było zastosowanie leczenia rozpuszczającego skrzep w mózgu. Dzięki szybkiej interwencji doktora Jerzego tata jest teraz sprawny. Dziękujemy Panie Doktorze za wszelką okazaną nam życzliwość i dobre serce. Jest Pan lekarzem z zamiłowania.

Pan Doktor Berbecki jest świetnym specjalistą. Rzeczowy i bardzo skrupulatny. To jest człowiek o ogromnej kulturze osobistej. Miałem przyjemność być pod opieką Pana Doktora w Klinice Neurologicznej Instytutu Neurologii w Warszawie.

Pan Doktor jest znakomitym specjalistą. Opiekował się moja mamą gdy leżała w Oddziale. Ujął nas swoim profesjonalnym podejściem ale również wielką empatią oraz kulturą osobistą. Bardzo dziękuję za wszystko Panie Doktorze.

Szczerze polecam doktora Berbeckiego, gdyż jest doskonałym specjalistą. Kompetentny, rzeczowy, dokładny, sympatyczny i skupiony na pacjencie. Bardzo wnikliwie podszedł do mojego przypadku a zaproponowane leczenie przyniosło rezultat.

Zgłosiłam się z silnymi bólami głowy.Pan doktor jest bardzo cierpliwy i do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Poświęcił mi dużo czasu i wypytał o wszystkie objawy, na co wcześniej się leczyłam, jakie leki stosowałam. Skierowana zostałam na badanie tomografem które potwierdziło chore zatoki. Wcześniej bo badaniu RTG inny lekarz uznał że to na pewno nie zatoki... obecnie biorę leki przepisane przez pana doktora i już powoli widzę poprawę. Na prawdę polecam

Lekarz wykazał się ogromną cierpliwością, wysłuchał uważnie i w sposób bardzo zrozumiały przedstawił sposób leczenia i dawkowania leków.

Lekarz o rozległej wiedzy medycznej dla którego pacjent jest najważniejszy. Leczyłem się u tego Pana Doktora. Szczerze polecam.