Jerzy Błoński

2,7
2,7

Korzystam z wiedzy Doktora już od wielu, wielu lat. Ma dużą wiedzę i skutecznie dobiera leczenie do postawionej diagnozy. Słucha pacjenta, jeżeli w grę wchodzi szybki powrót do zdrowia sięga po najmocniejsze środki aby spełnić oczekiwania pacjenta szanując jego zdrowie. W pełni polecam, do Doktora mam pełne zaufanie wraz ze swoją rodzina. Słabością Doktora jest zegarek, który wytycza własny czas co przekłada się na oczekiwanie na wizytę, ale finalnie warto.

NIE POLECAM TEGO PSEUDO LEKARZA U NIEGO NA WSZYSTKO ANTYBIOTYK A O CZEKANIU NA NIEGO TO JUŻ NIE MÓWIĘ.... PRZYCHODNIA CZYNNA OD 8 RANO A ON POJAWIA SIE O 12 I TO Z ŁASKĄ PORAŻKA TOTALNA! ZDECYDOWANIE ODRADZAM.

cierpliwy, stawia trafne diagnozy i ma właściwe pełne oddania podejście do pacjenta, duża wiedza i kompetencje zawodowe,godny polecenia .

pajac jakich mało, ignorat, debil. nie polecam nikomu tego pseudolekarza

pajac jakich mało, ignorat, debil. nie polecam nikomu tego pseudolekarza

nie polecam zawsze trzeba czekac olewka totalna co do diagnozy pudło i to nie raz ,nie szanuje pacjentów i nie interesuje go ze ktos siedzi z gorączką 2 godziny poślizgu to luksus nie polecam chyba ze nie zależy komuś na zdrowiu

BARDZO UPRZEJMY.KOMPETENTNY W PODEJĘCIU DECYZJI CO DO DALSZEGO SPOSOBU LECZENIA W PRZYPADKACH TRÓDNYCH.POLECAM INNYM.